Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

spiton last won the day on August 24

spiton had the most liked content!

Community Reputation

163 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajny ! Kurde, mam ochote se takie zrobić !! ,-)
 2. ha, ha. Ja bardzo długo nie mogłem się przyzwyczaić do tej dziwacznej idei. Ciekaw jestem czy było dużo wywrotek ? Natomiast sam traktor-pioneet , to dosyć ciekawy pojazd -ultra terenowy. Traktor o wyglądzie ciężarówki.
 3. wyglada całkiem fajnie !!!
 4. Musze powiedzieć, ze raz sprawdziłem, czy to na pewno 72. słowem Brawo !
 5. Bardzo fajnie pomalowany !! Robi wrażenie
 6. ciekawy, rzadki model. i piekne wykonanie. Cudeńko !!
 7. dioramka wyszła bardzo zgrabnie i realiztyczne
 8. Dzieki za komentarze. Nie wiem jak to działa, ale sprawiaja one jednak przyjemność ,-)
 9. chodzi za mna przez lata ten model. Faj ne podwozie. w ogóle Francuzi robili fajne podwozia. te od Mirage F1 to moje ulubione ,_)
 10. Ja bym zrobił kabinke od podstaw. nie jest skomplikowana pod względem geometrycznym, a jak ją dokłądnie wpasujesz w model i zrobisz na obraz i podobieństwo planów, to efekt bedzie znakomity. Robiłem kiedyś P-66 Vanguard, który miał kabinke Vacu, słabo pasująca, i zrobiłem kabine, od podstaw, najpier budując jej wregi z drucików, a potem oblepiając cienka pleksi. I efekt jest przyzwoity (moim zdaniem)
 11. super, ten dornier. To jeden z modeli co za mną chodzą. Fajnie się sklejało ?
 12. Narobiłeś się strasznie z tym wnętrzem. Zbudowane jest ciekawie, aczkolwiek zastanawiam się, czy rzeczywiście szkielet budowany był z takich płaskich dech. Jako konstruktor - architekt, uzył bym innych przekrojów, a w lotnictwie każdy zaoszczędzony kilogram, to skarb . Słowem wygląda to dziwnie . Co do koloru drewna.Stara prawda mówi, że prace wynończeniowe są bardzo ważne. U ciebie ten etap, raczej ujął, niż dodał. Ale nie martw się, i tak wiele z tego widac nie będzie. Wybacz szczerość wypowiedzi, ale znam Twoje modelarstwo od lat, i mam nadziej, że się nie obrazisz. Tem model ma tak wiele w
 13. Jak na myśliwca, to z tej kabinki pewnie niewiele było widać.... Lubie tego Iła, Fajny samolot. ładny. W poruwnaniu z IŁem 2. ale wersja mysliwska powinna mieć kabinke jak w ła-7, przynajmniej, a nie taki bunkier.
 14. Bardzo lubie ten czołg. Fajnie wyszedł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.