Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,098
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Posts posted by spiton


 1. 6 godzin temu, Solo napisał:

  To model w 32, orientujesz się jakie są ceny modeli samolotów w tej skali? Podpowiem, że dość wysokie. :)

  Tak, orientuję się. Polityka cenowa, to polityka firmy. Pewnie wiedza co robią. Pewnie celują w rynek zachodni. Ja sobie nie kupie. Ale ciesze się, że ten piękny model powstał.

   

  • Haha 1

 2. 3 godziny temu, Solo napisał:

  W Plastmodelu możesz już kupić w preorderze za ok. 180 zł.

  IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.

  • Haha 1

 3. 4 godziny temu, filipsg napisał:

  Piękny model! Nie jestem wielkim fanem Twojego "brutalnego" podejścia do samolotów, ale to jest perełka, gdyby nie golenie podwozia, w życiu bym nie powiedział że to stareńki Airfix.

  golenie zrąbałem. Nawet nie główne, , bo główne zrobiłem od podstaw, ale te boczne. Znalazłem takie plastikowe cosie, trochę za grube, a nie chciało mi się kombinować. PS. teraz widzę, że jeszcze lunety  nie zrobiłem ,-))


 4. 5 minut temu, Wachmistrz napisał:

  Czyli do kabinki dorobiłeś sobie samolot. 😎 Podoba mi się ten Twój modelarski brut-art 👍 Konsekwentnie stosowany - broni się.

  Ktoś sobie kupił vacu do modelu Valoma i tyle mi radości sprawił , Sprzedając mi ładną zestawowa kabinkę Valoma ,-0) Zestawowa kabinka airfixa była nie do zaakceptowania. Wie o tym każdy, kto miał ten zestaw w ręku. Z drugiej strony zawsze mnie pociągała ta blacha ma skrzydłach ,_)


 5. Stary model Airfixa, uzupełniony o kabinkę z Valoma. Kabinka kompletnie nie pasowała ,do o wiele za wąskiego kadłuba. Trzeba było kadłub poszerzyć, o prawie 3 mm. Przestał pasować silnik, to trzeba było zrobić nowy i tak dalej. Znacie to.ale jakoś się udało.

   

  Devastator 001.jpg

  Devastator 002.jpg

  Devastator 003.jpg

  Devastator 004.jpg

  Devastator 005.jpg

  Devastator 006.jpg

  Devastator 007 color.jpg

  Devastator 008 CB.jpg

  Devastator 009 CB.jpg

  Devastator 010 CB.jpg

  Devastator 011 CB.jpg

  Devastator 012 CB.jpg

  Devastator 013.jpg

  • Like 10

 6. Ja tylko napisze, dla modelarzy prymitywistów, że ja takie plamki maluje pędzlem olejnymi farbkami. Penie wychodzą gorzej, ale jest to łatwiejsza technika. A generalnie duńczyki dają sporo zabawy i dużą prostotę obsługi, w przypadku modelarstwa prymitywnego-jakie uprawiam. Całość sprajem na zielono, a potem zabawa w plamienie ,-))


 7. 7 godzin temu, Moses napisał:

  Kolejny? 

  Academy - czyli przeryty stary frog z lat 60tych

  Hasegawa od dawna nie dostepna

  Admirał - shortrun dla odwaznych

  Airfix - któremu się na brzuszku spuchlo, i który notabene nie dostepny

  Faktycznie, zatrzesienie modeli :)

  Jest jeszcze bardzo przyjemny i poprawny wymiarowo Hobby Boss . Mam dwa sklejone, to wiem o czym mówie ,-) .No i AZ Model ( nie wiem czy nie pomyliłem nazwy firmy) Ale faktycznie ten samolot ma szczęście do karykatur. Academy to straszna karykatura,ale Airfix również ,_)) No ale dla normalnego klijenta wygląda to tak, że Wildcatów nie brakuje.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.