Jump to content

spiton

Members
 • Content Count

  5,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Posts posted by spiton


 1. Ja tylko napisze, dla modelarzy prymitywistów, że ja takie plamki maluje pędzlem olejnymi farbkami. Penie wychodzą gorzej, ale jest to łatwiejsza technika. A generalnie duńczyki dają sporo zabawy i dużą prostotę obsługi, w przypadku modelarstwa prymitywnego-jakie uprawiam. Całość sprajem na zielono, a potem zabawa w plamienie ,-))


 2. 7 godzin temu, Moses napisał:

  Kolejny? 

  Academy - czyli przeryty stary frog z lat 60tych

  Hasegawa od dawna nie dostepna

  Admirał - shortrun dla odwaznych

  Airfix - któremu się na brzuszku spuchlo, i który notabene nie dostepny

  Faktycznie, zatrzesienie modeli :)

  Jest jeszcze bardzo przyjemny i poprawny wymiarowo Hobby Boss . Mam dwa sklejone, to wiem o czym mówie ,-) .No i AZ Model ( nie wiem czy nie pomyliłem nazwy firmy) Ale faktycznie ten samolot ma szczęście do karykatur. Academy to straszna karykatura,ale Airfix również ,_)) No ale dla normalnego klijenta wygląda to tak, że Wildcatów nie brakuje.


 3. W dniu 4.12.2019 o 09:00, Bobek napisał:

  Chodzi o to ze zrobiłeś zdjęcia przy rożnym kolorze światła, od gory świeci się pomarańczowa żarówka i z okna wpada "niebieskie" światło, a doswietla cos fioletowego i balans bieli lezy i kwiczy. Nie mieszaj źródeł światła. 
  zobacz jak to powinno wyglądać, a nie jakieś niebiesko trupie kolory, to  jest max co da się wycisnąć z tego ale roznica i tak jest kolosalna
  2018395783_MIG3003bmae.thumb.jpg.3e83b961f16cc50ca38f54b353747e0f.jpg.2416acc542b7ad7c238759ede020c10d.jpg

  u mnie to chyba nawet nie światło z zewnątrz, tylko zły balans bieli. Dzięki, za tą fotkę. Poprawiłem trzy moje fotki, żeby były jak najbliższe prawdzie

  MIG 3 101.jpg

  MIG 3 102.jpg

  MIG 3 103.jpg


 4. Godzinę temu, panDespota napisał:

  Dziwnie wygląda to alu na zdjęciach. Sklejka za to przyciąga oko. Tak z ciekawości, jak robiona?

  1. metal na zdjęciach wygląda dziwnie. Fakt, ale w rzeczywistości jak na farbę jest całkiem niezły. sklejka to kalka, która kiedyś dostałem od Wojtka Fajgi. Wojtek to jest gość, który bardzo kreatywnie podchodził do modelarstwa.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.