Jump to content

KP.Taurus

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by KP.Taurus


 1. 29 minut temu, Stojkovic napisał:

  na tej grafice średnio to widac, ale na fotkach widziałem osmalenie dolnej części ogona nad silnikami - rozumiem, że po prostu tak się brudziły?

   

   

  Wszystkie Tornada będące w użytkowaniu brudzą dosyć mocno statecznik pionowy, a to wynika z konstrukcji odwracacza ciągu (Tornado nie ma bowiem spadochronu hamującego).

   


 2. Cążki na pewno warte są polecenia. Sam używam od około roku. Warto jednak jest posiadać inne do "grubszego" materiału, a te używać tylko do precyzyjnego wycinania.

  Naddatek po obcięciu jest naprawdę niewielki , a krawędź cięcia gładka. Dla perfekcjonistów wystarczy lekkie przetarcie papierem o małej gradacji lub wyrównanie ostrym ostrzem na wyciętym elemencie..

  • Thanks 1

 3. 4 godziny temu, MAREK74 napisał:

  Może lepiej było dodać mat... Nie będę poprawiał, bo efekt połysku na zdjęciach jest zwiększony oświetleniem, a przy świetle dziennym tak bardzo nie razi.

  Możliwe że masz rację, iż w realu wygląda to trochę inaczej. Zresztą na tym zdjęciu PFM-ka też jest w cieniu i na słońcu mogłaby jednak troszkę "świecić".


 4. Cytat

  Kiedyś jeszcze był sklep przy ulicy Chwiałkowskiego (teraz ta ulica się już nazywa Spychalskiego, okazuje się) - ale tam to już chyba z siedem lat nie byłem i pieniędzy bym na to nie postawił.

  To też jest historia - ten sklep nie istnieje już od kilku lat.

  Modele od Revella można za to kupić w Smyku, np w Starym Browarze na Półwiejskiej.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.