Jump to content

Smokepsv

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Smokepsv


 1. Angielskojęzyczne kanały mają jeden wielki minus. "Miriady" niepotrzebnych minut gadania przez nos a tym jak otwiera się np pudełko. Dlatego Paul Budzik jest the best krótko zwięźle i na temat a Flory etc odpadają. W ogóle filmy kręcone na żywca bez nawet minimalnie nakreślonego scenariusza są męczące.


 2. 6 godzin temu, andrzejadczak napisał:

  Niedawno zacząłem zabawę z aerografem i zdecydowałem się na zakup polecanego Fine-Art 180X ze względu na budowę dyszy i brak gwintu.

  Ktoś tu polecał coś takiego??


 3. W dniu 1.03.2019 o 23:34, baumod napisał:

  U Paula Budzika czytałem że lepiej jest robić mieszankę CA i jakiegoś proszku akrylowego używanego przez dentystów. Niestety nie mam znajomych takiej profesji a w internetach znalazłem jakiś specyfik z grubsza odpowiadający w/w opisowi ale w 2 kg słojach. Jeśli by więc wśród grupowiczów znalazł się jakiś specjalista od tych spraw to chętnie odkupię lub przyjmę w darze jakieś 5-10 gramów takiego specyfiku dla wypróbowania..

  Free Flow Powder od Dentsply Sirona nie jest dostępny w Polsce ( nawet w polskim dentsply nie wiedzą o czym rozmawiamy). Ja jako zamiennika używam żywicy Vertex. Czy ma podobne właściwości? I tak i nie. CA nie twardnieje po dodaniu, a wręcz wiązanie się wydłuża i muszę psikać przyspieszaczem. Tworzy na tyle "elastyczną" spoinę czy warstwę, że przy ryciu linii nie wykruszą się.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.