Jump to content

Billo Bill

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Billo Bill


 1. Witam.Przeznaczyłem kilka modeli w skali 1:48 i 1:24 do zamiany na modele śmigłowców najchętniej w skali 1:48 ale też 1:32 i 1:35. Być może u kogoś minęła wena twórcza  na wykonanie modeli śmigłowców i chciałby spróbować czegoś innego , a coś z poniższej listy go zainteresuje to zapraszam.Modele oferowane są kompletne,części na ramkach w większości ramki oryginalnie zafoliowane.

  1.Fokker Dr.I [Eduard Weekend 1/48-8492] + Fokker D. VIII  [Eduard Overtrees 1/48-8085x]

  2.Avia B.534 IV.Seria [Eduard 1/48-8192]

  3. I-16 Typ 17 [Eduard profipack 1/48-8146]

  Jak-1B [Zvezda]  --  NIEAKTUALNE !!!!

  5.Magirus-Deutz 360M 19 Canvas [Italeri 1/24-3912]

  6.Berliet R352 ch/Renault R360 [Italeri 1/24-3902]

   

  q1.jpg

  q2.jpg

  q3.jpg

  q4.jpg

  q5.jpg

  q6.jpg

   

  q8.jpg

  q9.jpg


 2. 6 godzin temu, Marcin Rogoza napisał:

  2019-08-09_15-03-02-705045_1000x.jpg

  Aż łezka ,,nostalgiczna'' mi  z oka wypłynęła i gardło mi ścisnęło z  tęsknoty za takimi obrazami życia codziennego😂Dziękuję.


 3. Obłędnie te dwa modele wyglądają,jakby stały na tle budowy to można by pomyśleć,że to zdjęcie z epoki.Gratuluję wspaniałego warsztatu i kunsztu:brawo:Przy tych modelach jeszcze pięknie prezentowałby się Star 660 w opcji z koparką(gdyby była dostępna)


 4.  

  Cyt.,, chciałem też coś ciekawego wykonać ''

  Wyszło naprawdę oryginalnie i nie szablonowo,bardzo mi się podoba malowanie i muszę powiedzieć ,że wykonałeś właśnie coś ciekawego.Oczywiście można się doczepić do paru szczegółów np.grubość przewodów itp.ale całokształt superrrr !!Brawo:brawo:

  • Like 2

 5. Muszę przyznać ,że model wygląda świetnie obserwowałem twój drugi już warsztat z tym modelem i składam pokłon za umiejętności modelarskie Mam zamiar też czegoś spróbować w tej skali i model tego samolotu wydaje mi się w sam raz na ten pierwszy raz


 6. Model rewelacja,wykonanie rewelacja,prezentacja rewelacja,i tak dalej i... Wielka szkoda ,że PB odwalił numer ze zdjęciami bo chciałem trochę przeglądnąć twoje ,,manewry'' modelarskie z tym i innymi modelami Na pewno masz we mnie wiernego widza w swoich przyszłych warsztatach modelarskich


 7. Ja ten bak zeszlifowałem na gładko,zostawiając tylko wlew. Wzoruję się na robocie z innego forum;

  http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=23782

  Trzyma mnie tylko kwestia tego ceownika ,na razie wymyśliłem ,że zamówię profile ,,Z'' i skleję dwa ze sobą ?? Może ktoś ma inne pomysły ??? Na chwilę obecną zająłem się zderzakiem a konkretnie światłami wycinając fabryczne ,,płycizny'' i dorobię wklęsłe lampy + jeszcze wytnę zestawowy bolec zaczepu i coś trzeba będzie dorobić z drucika ale wszystko to będę chciał pokazać na fotkach.


 8. powodzenia w budowie.

  Dziękuję

  Mała aktualizacja ,praca idzie jak lejący się miód ze słoika-powód? jak zawsze ;czas,czas i jeszcze raz czas. ,ale jednak ku przodowi...

  Rama wstępnie złożona.

  Ul76pTM.jpg

  .

  hbigIGa.jpg

  .

  IboCZLo.jpg

  .

  WJzkOTf.jpg

  .

  yenDmyW.jpg

  .

  T2phJok.jpg

  .

  nVGbNMN.jpg

  .

  BFMxE7V.jpg

  Do ramy planuję wkleić kilka ,,drucików'',a potem podkład. W baku zeszlifuję te wąskie taśmy mocujące i dorobię z blaszki.Co się tyczy ,,składalności'' zestawu to dramatu nie ma ,ale te wszechobecne ślady po wypychaczach mogę doprowadzić do obłędu ,no to komu w drogę... Spytam tak przyszłościowo to jaki kolor czerwieni polecacie do ramy z palety tamiya lub gunze

  Dziękuję i pozdrawiam.

  cdn.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.