Jump to content

miro986

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie Dostałem na święta to cudo Po przeliczeniu z humbrola155 na vallejo wyszedła mi kolor 70,899olive brown ,jednak wydaje mi się za ciemny. Jaki kolor polecacie na główny najlepiej z pactry lub vallejo.
 2. Bardzo podobają mi się gąski. Twarze hopkuf potraktuj czarnym washem.
 3. miro986

  M4

  Fantastycznie Ci to wszystko wychodzi
 4. Fajnie wyszedł takie małe cudo Propos wydawnictwa na twarzoksiążce ktoś pisał ,że może będzie dostępne w Polsce "w dobrych sklepach modelarskich"
 5. Świetnie pomalowany. Wystarczy tylko podkreślić washem detale może lekkie brudzenie. Ale jak dla mnie piękna sztuka
 6. Witam Metys nie lękaj się nie odpuściłem sobie, poszperałem w necie i powoli dłubię wnętrze. Pierwszy wash wnętrza muszę go jeszcze poprawić: Moses dzięki za link.
 7. Zapraszam do galleri: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=59658
 8. Witam Model malowany pędzlem farbami vallejo i tamki. To moja druga próba z pigmentami. Warsztat http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=59279&start=0 Muszę zainwestować w jakiś aparat bo zdjęcia nie wyszły zbyt dobrze. Czekam na komentarze i uwagi
 9. Witam jakie farbki z palety vallejo mam wybrać do tego modelu?
 10. Witam ponownie. Model zaliczył parę upadków z większych strat urwana antena ,była klejona niezliczoną ilość razy. Dostał warstwę błyszczącego podkładu w sprayu. Zastanawiam się teraz jakie kalki przykleić skoro ma to być "unit unknown". W zdjęciach z netu jest rożnie na bokach zwykłe gwiazdy a na wieży ta w okręgu lub bez. Znalazłem w skrzynce taki wash jak na zdjęciu jak go użyć czy można go potem psiknąć bezbarwnym lakierem? Obicia robić kolorem jaśniejszym czy ciemniejszym ? Oto foty: W kolejce czekają gąski na które też nie mam pomysłu ,2 figurki i bambetle. Na dziś tyle
 11. Przemalowuje teraz będzie jaśniejszy mam nadzieję że wyjdzie ok
 12. a czy użyłem chociaż dobrej farby???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.