Jump to content

mbrnnr

Members
 • Content Count

  1,101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by mbrnnr

 1. Myślę, że spalenie kilku sto złotowych banknotów podczas niedzielnego obiadu z rodziną będzie bardziej spektakularne.
 2. Tak, ale modulacja przez rozjaśnianie lub przyciemnianie koloru bazowego nie ma nic wspólnego ze zmianą na inny kolor. O ile to pierwsze jest jak najbardziej akceptowalne, drugie już nie baudzo.
 3. Modulacja jednokolorowego modelu przecież nie oznacza sci-fi. Wystarczy na YT obejrzeć świetny poradnik AK Interactive na temat modulacji OD wieży Shermana.
 4. Nie słyszałem o tym, by w pancerce była moda na trzymanie się kolorów tylko teoretycznie.
 5. Trochę trawiasty ten zielony jak na SCC15, nie?
 6. Ja tam za Ianem nie przepadam. Szkoda, że Carlos Mendes nie robi więcej filmików.
 7. Night Shift Reda Kováča polecam. https://www.youtube.com/channel/UCNM5EknY1XBA9buLmJqYLdw
 8. Bez tego na razie może sobie MON dmuchać w pompkę. Oczywiście aktywność Amerykanów wskazuje na to, że to raczej przejdzie.
 9. Jeśli już to będzie więcej nitów/detali na powierzchni, będą lepsze kalki, będzie zdecydowanie więcej wersji i oczywiście lepsza będzie też cena. Ale jakość wyprasek lepsza nie będzie. Mesiek jest imho jeszcze lepszy niż ich nowy Spit Mk.I. I choć nowe Fw-190A Edka są fantastyczne, to jednak trzeba szczerze przyznać, że Tamka jest nadal niepokonana. I to nie tylko pod względem jakości wtrysku, ale też pod względem podziału technologicznego.
 10. Na Modelforum jest kilka wątków z budowy tego Meśka. Sam mam go w połowie sklejonego. Piękny prosty model. AZ to przy nim glut. Co do poprawności raczej nie mam wątpliwości.
 11. Na fotkach to w ogóle jak te wymienione farby nie wygląda. Chyba poza 7040. Ciekawe.
 12. Kafelki do spoko, ale już trochę starszy styl. Jeśli pytasz o model, to musisz na niego zaostrzyć.
 13. Myślę, że oni najlepiej wiedzą, co im się opłaca i co nie...
 14. Znalazła się kolejna fajna fotka ufajdanego brzucha Fw-190. Może komuś się przyda.
 15. Eduard - super, błyskawicznie. Załatwione mailem, Hobby Boss - tylko przez sklep/dystrybutora. Z producentem nie ma praktycznie żadnego kontaktu, Italeri - załatwione przez formularz kontaktowy, bardzo sprawnie.
 16. Może znajdę dla Ciebie wersję po polsku, co? Bo nic z tego, co napisałeś na tej stronie nie ma. Poza wspólnym rynkiem, ale ten mamy już teraz i jest od dawna.
 17. Wskaż dokładniej, bo nie widzę tego:
 18. W którym miejscu jest to napisane?
 19. Nierżnij głupa, dobrze wiesz, że Academy daje Cartograf tylko od niedawna i stare kalki Academy należą do najgorszych na rynku.
 20. Ważne, że po latach imbecylizmu nie ma nadal śmigłowców i 29 też siedzą.
 21. Tzn ten model jest piękny, ale to w zasadzie tylko jedna ramka z częściami. Za Fw-190A-8/R2 Weekend Edka w promocji zapłaciłem 7€. Więc można sobie wyobrazić, ile będzie kosztować ich Bef. I to nie mówię o tym, że kalki Tamki są z dupy, więc do niczego się nie nadają...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.