Jump to content

Alicja

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Zdecydowanie pojazdy, głównie czołgi i działa samobieżne
  2. Budżet - 500 zł, bez mebli Modelarstwo - papierowe Kiedyś już się tym troszkę zajmował. Na dnie szuflady są linijki, jakieś kątomierze, nożyki zwykłe, z jakąś regulacją, skalpel. Potrzebuję pomocy co do kleju, farb... A przede wszystkim jaki model kupić, bo może się okazać, że zafundowałam mu jakąś sklejankę dla dzieci. Kiedyś skleił Tygrysa na resztkach w szufladzie jest stopień trudności 3, tyle wiem o jego umiejętnościach. Dodam, że w okolicy nie mam takiego sklepu, a byłoby po kłopocie.
  3. Witam. Nie znam się na modelarstwie, ale mój mężuś to kocha. Za chwilę 29 marca będzie miał 45 urodziny. Chciałabym urządzić mu kąt do modelarstwa. Nie mam pojęcia co mam kupić, poza stołem. Zawsze o tym marzył, ale najpierw rak, a potem wychowywanie dzieci. Nie miał na to czasu, ani kasy. Trochę kasy ogarnęłam, czas będzie musiał sam ogarnąć, ale co mam kupić nie ogarniam. To ma być niespodzianka. Pomocy. Interesuje się II wojną światową.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.