Jump to content

3D-Printed-Madness

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

160 profile views
 1. Oto finalna wersja karabinu pulsacyjnego Tau który robię dla mojego kumpla Wydrukuję go na mojej Creality Cr-10 Pro
 2. Tak, efekt był znacznie słabszy niż ten którego oczekiwałem, będę próbował różnych metod i zobaczymy co da najlepsze efekty.
 3. Tutaj też mały update, zdecydowałem się zawiesić ten projekt na czas nieokreślony.
 4. Tak wygląda model w częściach i po złożeniu Zostało mi go pomalować i zamontować LED-y.
 5. @Husarz94 Wszystko włącznie z prądem, plastikiem i farbami kosztowało mnie koło 100 złotych.
 6. Zmontowałem filmik przedstawiający proces powstawania mojej repliki ostrza transonicznego. Mam nadzieję że się wam spodoba kolejny projekt już się tworzy tak więc bądźcie czujni!
 7. Pierwszy projekt z listy ukończony! Oto przed wami opalizujące niebieskim blaskiem ostrze transoniczne
 8. Chwała Omnizjaszowi! Po ponad siedemdziesięciu godzinach drukowania wszystkie części mojego Transonicznego ostrza są już gotowe Teraz czeka mnie masa obróbki oraz malowanie. Mam nadzieję że duch maszyny będzie zadowolony ze swojego nowego domu 😉
 9. Zebrało się już trochę tych modeli 😉 Będzie co drukować. Dorzucam do kolekcji kolejną spluwę tym razem jest to Makrostubber
 10. Tym razem przyszła pora na starszego brata Arc Pistol-a. oto przed wami potężny Arc Rifle
 11. Kolejny model gotowy! Tym razem jest to niepozorny aczkolwiek zabójczy "Radium Pistol".
 12. Hejka, dorzucam kolejny model do kompletu Tym razem miałem ochotę zaprojektować coś do walki wręcz. Oto przed wami "Transonic Blade" używany przez legiony Skitarii.
 13. Hejka wszystkim! Z racji tego, że złapałem bakcyla na projektowanie postanowiłem, że ten temat będzie zawierał zbiorczo wszystkie repliki broni z uniwersum Warhammera 40 000 jakie wykonam. Od razu chcę podzielić się kolejnym projektem tym razem w nieco lepszej szacie graficznej 😉
 14. @Tap-chan Dzięki za sugestię Poszperam w necie i w sklepach i może wykombinuję coś fajnego a w co nie będę musiał inwestować większych pieniędzy. Bo w sumie bez "przeszklonego" wizjera całość straci na uroku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.