Jump to content

viaroos

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by viaroos

 1. lub soczek za kawal dobrej roboty. Osobiście bardzo mi się podobały pojazdy z AVATARA więc ucieszył mnie twój warsztat no i galeria.

  Oglądając ten

  filmik na YT wydaje mi się że kolor pojazdu trochę nie trafiony. Może to kwestia oświetlenia.

  Poza drobnym mankamentem kolorystycznym chylę czoła za odwagę i pracowitość

   

  Może jak odpoczniesz i ochłoniesz zrobisz tego transportowca(prom kosmiczny) z Avatara.

 2. w ofercie pojawiła się też iskra z zespołu "Biało Czerwone Iskry", Iskra BR 200 oraz morska wersja. W środku oczywiście to co zawsze, dołożono bardzo ładnie opracowane plany oraz nowe - załkiem niezłe kalkomanie. Jak za 7,60 modele warte kupna

   

  To chyba te. Na ich pudełka już MASTER jest a nie MISTER

   

  MCB42%20.jpg

   

  Mb43_.jpg

  * zdjęcia pożyczone/ własność masterhobby.pl

 3. hehe co do upadłości MAsterCrafi to nie wiem bo pokazałeś modele produkcji MIsterCraft pewnie sam bym nie zwrócił na to uwagi ale gościłem ostatnio znajomego modelarza z Finlandii który to zauważył bo lubi te modeliki pozdrawiam!

   

  wow nie zwróciłem uwagi.

   

  No i ten "Spaish Cyvil War'1936" trochę straszy na Erwudziaku. Psa Cywila, to były przygody. Jak już na upartego ma być po zagramanicznemu, to raczej "Spanish Civil War 1936". Trzy błędy w samym tytule modelu, to aż strach otwierać pudełko...

   

  Pozdrawiam

  Eryk

   

  rzeczywiście pomyłka.

  Ciekawe czy to tylko literówki. Może drukują pudełka w jakimś egzotycznym kraju :P może polska

  A tak na poważnie nakręciłem się na te modele no może bardziej na kaleczki i będzie zakup bo indyjska iskra ma świetne malowanie. Trzeba będzie tylko schować pudełka przed drugą połówka bo znowu będzie krzywo patrzeć na kolejne "zabawki".

   

  Jak myślicie firma Mastercraft istnieje czy zmieniła nazwe na Mistercraft a może to już te słynne chińskie firmy podrabiaja naszą :P

   

   

  UPDATE: na pudełku "starego" Mastercrafta jest adres :Sarbinowska 27/19 54-318 Wrocław no i oczywiście nie działająca www.mastecraft.com.pl na "nowym" Mistercrafcie jest taki sam adres z tym że pisze Made in Europe for Olymp Aircraft i numery telefonów jak na starym Mastercrafcie.

 4. mi wystarcza na minimum dwa modele. Zależy od wielkości.

   

  Mam spraje którymi pomalowałem 4-5 modeli i jeszcze coś tam w nich zostało. Także tylko praktyka sam zobaczysz.

   

  Tylko pamiętaj kładź cienką warstwę(Mi dwie cienkie zazwyczaj wystarczaja). Jak dasz za dużo to będziesz mieć paskudne zacieki.

 5. Szukam namiaru na monografie Fairey Swordfish. Poszukuje głownie schematów malowania.

  A może ktoś z forumowiczów popełnił swordfisha i ma jakies materiały.

 6. Prostego sposoby czyli kable przełączniki może parę elementów dyskretnych nie ma. Co nie znaczy że nie można. Ja bym Tobie polecił poczytanie o mikroprocesorach AVR i sterowaniu PWM oraz o języku BASIC, dzięki czemu możliwe będzie sterowanie obrotami silników. Ale żeby zmieścić elektronikę w modelu musiał byś sam zaprojektować lub zlecić wykonanie jej od nowa. Żaden gotowy zestaw nie zmieści się do modelu no chyba że masz naprawdę dużego Herculesa

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.