Jump to content

norek211

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Spoko. Dzięki jeszcze raz. Wiem że na necie można kupić. I bardzo często kupuje różne rzeczy. Ale tym razem jeśli chodzi o model to chciałem normalnie kupić - stacjonarnie. Skorzystam z rad, podzwonie, spytam się w jakich miejscach mają swoje modele poszczególne wydawnictwa.
  2. Dzięki koledzy za rady o emipku słyszałem. Mam 30 km do niego... No ale czasem wpadam tam. A jak ostatnio byłem w inmedio to Pani się bardzo zdziwiła o co pytam... myślałem że w kioskach ruchu już tego nie uświadczę... No to idę w miasto
  3. Mam pytanie do stałych bywalców. Nie chce się narazie rejestrować aby spytac: Czy gdzies w jakichs kioskach dostanę modele kartonowe? Pytam bo chciałbym coś skleic. Kiedyś jak bylem maly to wszystko co zaczalem to nie kończyłem... Taka przypadłość. Ale teraz chciałbym coś skleić ale wolę wybierać na żywo a nie przez internet.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.