Jump to content

M-7 Priest HMC 1:35

Recommended Posts

Witam wszystkich szanownych Forumowiczow! Nowy model, prawie skończony (prawie dlatego, że nie mam chwili wolnego czasu) M-7 Priest HMC.

Model Academy, 1:35, zrobiony z pudła. Malowany akrylami Testorsa. Kończony Vallejo i chińskimi olejami. Trzeba dopieścić jeszcze brudzing, dokleic linę i trochę bambetli. Całość składała się w miarę przyzwoicie. Zestaw prosi się o blaszki.

Zapraszam do oglądania i oceny.

Ps. Gościu! Strasznie gratuluję! Wiesz czego!

M71.jpg

M72.jpg

M73.jpg

M74.jpg

M75.jpg

M76.jpg

M77.jpg

M78.jpg

M79.jpg

bardzo ładny model. Podoba mi się, że nie jest jakoś szczególnie uświniony, tylko nieco przykurzony :-)

Napisz mi proszę, jakich nastawów aparatu użyłeś do zrobienia fotek (ISO, Przysłona, czas naśw., Balans Bieli)?

Witam ponownie. Dziękuję za ocenę tego mojego ostatniego gniota. Kiedy go skończę tak do końca? Nie wiem. Może jeszcze w tym roku?

Zdjęcia robiłem na kartonie niebieskim i czarnym, aparatem małpą- Samsung Digimax Cyber630. Cel oświetlony był trzema lampkami nocnymi ze zwykłymi żarowkami. ISO 100 F2,8 t1/15. Robione z ręki (dlatego musiałem zrobic okolo 40 zdjęć) i tyle.

stójka(tripod?) pod aparat to koszt niewielki ;)

Jak rzekłeś tak i zrobiłeś.

Model ładny, aczkolwiek ta noc gwiaździsta po oczach bije, jednak bym je troszkę pomęczył, coby przygasić.

p.s. thx ;)

p.

• 2 weeks later...

Fakt, gwiazdę można troszkę by stonować. A poza tym bardzo fajny, starannie zrobiony, bez szaleństwa w postaci tony błota na zawieszeniu, które ma czasem sens na zimowej dioramce, ale też nie zawsze. Przyjemny i dopracowany.

Pozdrawiam

Mi się podoba bo nie nawaliłeś tyle brudu co ja

Przyjemnie się patrz , fotki trochę słabe ale sam nie robię lepszych.

Nie myślałeś ,żeby dołączyć do niego figurki?

Co chcesz od tych fotek ... wg mnie sa bardzo dobre ...

a jesli chodzi o Twoje to robisz zdecydowanie duzo gorsze a nie ze nie lepsze ...

przynajmnie byłyby ostre ...

Czy kolega szuka powodu do kłótni?

...albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Przyjemnie się patrz , fotki trochę słabe ale sam nie robię lepszych.

Czyli? Nie robię lepszych(dopowiem koledze ,bo widzę ,że potrzebna jest pomoc) [skoro nie robię lepszych(od niego) to nie powinienem zabierać głosu,ale również nie powinienem dawać rad, jest to jednak błędne myślenia, tak to ludzie do niczego by nie doszli]

A co to fot to nie wiem co miałem na myśli

Z resztą przyznałem ,że jeśli nawet tak koniecznie kolega chce to napisałem że mi się pomyliło.

przynajmnie byłyby ostre ...

To brzmi jak ... z resztą może znowu będę musiał dopowiadać.

marioba jedziesz dale, co następne?