Jump to content

Revell 1:72 Eurofighter Typhoon - pierwszy samolot


Recommended Posts

Witam,

Na początek Wesołych Świąt Życzę Wszystkim

 

A teraz do rzeczy. Jak to Święta się dostało modelik - ale. Zawsze jest ale...

 

Osobiście moja kariera modelarska zaczęła się od czołgów i tak to szło, a raczej jechało... i jechało potem przerzuciłem się na figurki Warhammera, które miłuje ale nastał dzień w którym dostałem samolot. Ciesze się z niego bo nawet darzę ten samolot dobrą opinią bo dużo się nim latało w grach. Ale od strony modelarskiej nigdy nie sklejałem samolotu i nie wiem gdzie mogę dorobić detalem jak go pomalować jakich technik użyć, więc chciałbym was prosić o wszelkie pomoce naukowe na temat tego samolotu. Jakieś ciekawe zdjęcia detali, które mógłbym samodzielnie dorobić i jakieś ciekawe, ale zarazem proste malowanie. Tego ów samolotu. A więc pomożecie ??

 

Poniżej zamieszczam mini in box. (na dodatek akumulatorki padły w aparacie )

1004789.th.jpg

1004795u.th.jpg 1004794.th.jpg

 

1004793.th.jpg 1004792e.th.jpg 1004791x.th.jpg

 

1004796i.th.jpg

Pozdrawiam Zajcu

Link to post
Share on other sites

To chyba małe nieporozumienie.

Publikacja ta została przygotowana przez jednego z kolegów na nPWM i przeznaczona, przez niego do dowolnego ściągania.

Zamieściłem bezpośredni link do publikacji, bo nie chciałem wprowadzać elementu...konkurencyjności obu forów. Być może TO był właśnie błąd .

Moim zdaniem mój link nie był nielegalny (wiem, że na rapidshare roi się od nielegalnych skanów, ale ten link nim nie jest), ale nie zamierzam się wgłębiać w te zagadnienia i akceptuję decyzję administratora. Kto chce, może ściągnąć sobie legalnie i za friko, ładną publikację o Eurofighterze, posługując się oryginalnym linkiem na nPWM .

Link to post
Share on other sites

A to przepraszam. Przyznaję, nie sprawdziłem tego linka. Widząc w linku nazwę rapidshare przyjąłem, że to właśnie coś takiego. Tym bardziej, że ostatnio mieliśmy na forum kilka takich przypadków. Warto przy podawaniu takiego linka poinformować o jego legalności. Jeśli możesz wstawić jeszcze raz, to będę wdzięczny...

Link to post
Share on other sites

Jeśli kolega Zajcu wyrazi zainteresowanie, to mogę mu przesłać tę publikację emailem. Rapidshare bywa, dla niezarejestrowanych, czasami kapryśny (słynny komunikat "This file can only be downloaded by becoming a Premium member") i trzeba wykazać się cierpliwością i upierdliwością w downloadzie za "bóg zapłać".

Link to post
Share on other sites

na razie skleiłem tylko fotele i na razie stoi bo muszę się wybrać do sklepu po farbę a,zdjęcia zawsze mi się przydadzą tak więc wysłać swój email na PW czy dasz link jeszcze raz ??

Link to post
Share on other sites

A więc tak... Zdjęcia dam za chwile ale wpadłem na pewien pomysł Jestem na posiadaniu nieskończonej dioramki o wymiarach około 40 x 40 lub więcej mam też helikopter cobra Tamii w tej samej skali 1/72 który został zdeptany przez mojego starszego brata - przez przypadek, cóż zdarza się Więc tak dioramkę mam rozwaloną cobre mam i ten samolot który chyba niezbyt mi idze ponieważ ja czołgowy jestem tak więc co Wy na to aby przedstawić Cobre i Typhona rozwalonych gdzies na ziemi wrytych czy coś ?? Za chwile dam zdj tego wszystkiego.

 

EDIT:

dioramka posiada nawet worki z piaskiem bo miała to być baza na pustyni. Tylko teraz Specjaliści czy da sie to jakos połączyć ??

 

1004822.th.jpg 1004821.th.jpg

 

1004816t.th.jpg 1004815.th.jpg 1004817c.th.jpg

 

1004818h.th.jpg 1004819.th.jpg 1004814.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.