Skocz do zawartości

ORZEŁ - KILO


p40

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przekopalem wszystko co mam i tylko tu cosik tam widac
- ze tez zawsze sie trafi jakis taki slabo udokumentowany element. Dzieki okonku & Grzegorzu za chec pomocy. To okonek moze uda sie Ciebie przekonac i wrzucisz na forum to co masz ? Sam tak bedziesz ogladal...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

całkiem fajny ten model, co prawda modele z przekrojami jakoś mnie nie ciągną, ale jako eksponat poglądowy co, gdzie i jak w o.p. to taka praca jest bardzo użyteczna

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ORP "Orzeł" w Trondheim - w tle jakiś "Lublin"...

Prawda, że piękne zdjęcie..?

sr02_0303_norsub_thum_1994a.jpg

 

Pozdrawiam,

Maciej

 

SORRY - teraz dopiero widzę, że okonek stronę wcześniej już podlinkował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej,

 

pozwolę sobie odpowiedzieć, chociaż Okonek jest w "temacie".

Z dochodzenia Okonka (w kilku innych miejscach spotkałem się z podobną informacją) nasz Orzeł ma część podwodną w kolorze czarnym, w odróżnieniu od np. rosyjskich okrętów tej samej klasy.

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się poddaję, wciąż mam bajzel w fotkach, jedynie kilka tematów mam w miarę uporządkowanych i staram się ten stan na bieżąco przynajmniej w nich utrzymać

gdyby nie to co napisał regis to obstawiałbym tradycyjną czerwień

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem kiedys ten temat jak juz napisal Regis. Byly pytania na FOW i nawet wyslalem zapytanie do Rzecznika Prasowego MW. Od niego tez otrzymalem odpowiedz, ze czarny. Okret posiadal prawdopodobnie czerwien i biala linie wodna ale zostal juz w kraju przemalowany. Odpowiedz Rzecznika zostala na FOW potwierdzona. Rozmawialem tez osobiscie z paroma osobami, ktore widzialy okret w doku i tez to potwierdzily. Potwierdzajacych fotek brak. Trzeba wierzyc. Ja tak zrobilem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
tak, właśnie te

jakby jeszcze jakiś detal był potrzebny - daj znać

- Jedrus, to daje znac i pieknie prosze o skan dziobu.

Chodz mi konkretnie o gorna oplywke sonaru czy odbiornika. Na fotkach Orla ja widac, na innych zdjeciach tej klasy tez. Ciekawe ze Apalkow ja zupelnie pomija na swoich rysunkach...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelarzu nr.7/2005 byly publikowane plany 887E w skali 1/100 i 1/50 ( dwa arkusze A1 ) plus opis konstrukcji i kolorowe fotki Orla. Do nabycia w redakcji lub za zaliczeniem pocztowym.

Tel. 022-849 86 27

e-meil: redakcja@lok-zg.org.pl

 

Moze warto to zalatwic i popytac co maja jeszcze, bo w ktoryms numerze dawali np. 1134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.