Jump to content

Zdjęcia unikatowe, ciekawe, śmieszne i takie sobie... Cz.3

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A tu Su kontra Brytol    

Tutaj to już pojechałeś.

To dla rozluźnienia atmosfery (żródło).

Posted Images

Ze dziewczyny sa ok :) niech się pojawiają jeśli nie będzie to zbyt nachalne to zobaczysz zolniezy a nie płcie. Ja wlasnie bardziej obaiwam sie nadmiaru gejowskiej pilki plażowej, grannia na pianinie w dusznej spelunie pelnej facetów a takie urywki tam byly (oby jako pewien uklon do oryginalu a nie gey parade)

PS> zmieniając temat to mam nadzieje na ogrom ujęć, tak pięknie zrobionych jak przekraczanie bariery dzwieku przez 4 samoloty

Edited by Bobek

pożyjemy zobaczymy, równie dobrze w pierwszych scenach umrze murzyn, kobieta z urywków będzie starala sie o nim pamiętać i latać dla niego, a stary weteran tom bedzie prowadzil na rzez i jednak  uratuje cala ekipe przed iranskimi tomacatami :D

Edited by Bobek

Nie, to są do pierwszego filmu.
EDIT: zwracam honor, doczytałem na stronie producenta, że w reprincie dodali także malowania do "Mavericka" - jestem pod wrażeniem jacy szybcy są.
No to wezmę.

Edited by Solo
32 minuty temu, Solo napisał:

EDIT: zwracam honor, doczytałem na stronie producenta, że w reprincie dodali także malowania do "Mavericka" - jestem pod wrażeniem jacy szybcy są.

1 minutę temu, ESP napisał:

Ja czytam, a ty?

No jak widać nie bardzo.

1 minutę temu, Solo napisał:
3 minuty temu, ESP napisał:

Ja czytam, a ty?

No jak widać nie bardzo.

Oh wybacz jaśniepanie że nie patrzę na twoje wcześniejsze posty czy przypadkiem nic tam nie byłeś łaskawy zmienić.?

• 2 weeks later...