Jump to content

Zdjęcia unikatowe, ciekawe, śmieszne i takie sobie... Cz.3

Recommended Posts

Ja byłem cwańszy, najpierw jej pokazałem ceny olejowców w sklepach, jak usłyszała cenę Adamka to była szczęśliwa :) Dyplomacja.

• Like 1
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A tu Su kontra Brytol    

Tutaj to już pojechałeś.

To dla rozluźnienia atmosfery (żródło).

Posted Images

Ja byłem cwańszy, najpierw jej pokazałem ceny olejowców w sklepach, jak usłyszała cenę Adamka to była szczęśliwa  Dyplomacja.
Albo mistrzowsko opanowana sztuka negocjacji

Pozdrawiam
Łukasz

• Haha 1
8 godzin temu, TerraIncognita napisał:

Solo, bardzo ładne te modele latające po angielskim niebie. Masz może więcej takich zdjęć?

To zdjęcia z Mach loop w Walii.Fajne filmiki są na Youtube.

13 godzin temu, jason83 napisał:

Zamek w tle to Mont Saint-Michel, obecnie we Francji 😉

Opactwo, ewentualnie więzienie, ale nie zamek. Mimo obronnych funkcji... .

16 godzin temu, TerraIncognita napisał:

Solo, bardzo ładne te modele latające po angielskim niebie. Masz może więcej takich zdjęć?

Zdjęcie

Edited by Solo
9 godzin temu, greatgonzo napisał:

Opactwo, ewentualnie więzienie, ale nie zamek. Mimo obronnych funkcji... .

Racja, poniosło mnie... 😅 Zwracam honor.

Bez przesady z tym honorem. To jednak trochę semantyka i jak się uprzeć to da się jakoś uzasadnić tezę, że zamek. Najważniejsze, że wiadomo o co chodzi. :)

• Like 1

Cześć!

Już kiedyś do Solo to pisałem - jak ja nie lubię tego określenia "zwracam honor"... A jeżeli zwrócimy uwagę że zamek to instalacja stworzona w celu zamykania (linii obrony czy też ludzi w środku) to zarówno do opactwa jak i do więzienia określenie zamek dosyć pasuje, prawda? Ale miło wiedzieć dlaczego akurat ten konkretny w taki sposób został zbudowany. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

23 godziny temu, Solo napisał:

Bardzo brytyjskie zdjęcie:

Zdjęcie

Solo, a mógłbyś przy tym wrzucaniu połowy internetu tutaj odsiewać fejki i fotomontaże? Albo przynajmniej napisz, że wrzucasz coś co nie jest zdjeciem. Jak z tym Skyhawkiem na łodzi podwodnej. 

Kto chcialby wiecej takich "brytyjskich zdjęć" to prosze:

cfcb2f8f0501a662d9e4b95d42aeabe8.jpg.479c42cbd03b817e6569bfa28fccd538.jpgcp1211.jpg.2495f67c905a28a1e3b317b7846e58d4.jpg

To ostatnie Pan Adrian sprzedaje nawet na ebay za 100 funtów z podpisem pilotow i Winstona Churchilla. Co ciekawe datuje je na 1998 rok..  A w tle "Jajo" z 2003...:haha:

Edited by Super_Hans
  • Like 1
  • Super Moderator

Solo w imieniu moim, innych moderatorów oraz większości użytkowników, proszę o to byś przestal wrzucać zdjęcia z internetu.

• Thanks 1

Ja się do tej większości nie zaliczam. Mnie to nie przeszkadza, tylko nie "cytujcie" zdjęć, bo szkoda miejsca

To może ja tak dla rozładowania napięcia wrzucę ciekawe zdjęcie Mi 24. W sumie, bardzo  ładny widok na golenie podwozia

Xv6FvQr.jpg

:wink:

Cześć!

Ja to bardzo zwracam uwagę na podwozia...

Nawet kiedyś Maryjusz z łowców.B powiedział "Jakie szyny taka stacja"... Ale tu już odchodzimy od tematyki modelarskiej, to ja przepraszam!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

2 godziny temu, pmroczko napisał:

Nawet kiedyś Maryjusz z łowców.B powiedział "Jakie szyny taka stacja"... Ale tu już odchodzimy od tematyki modelarskiej, to ja przepraszam!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

dlaczego odchodzimy - modelarstwo kolejowe też przecież funkcjonuje prężnie, chociaż nie do końca to ten wątek... :D  Wiertarka udarowa i szlifierka kątowa... Ale to chyba poprzednia ekipa zostawiła, bo sądząc po długości tipsów tych pań, to one tego w dłoniach nie miały.

2 godziny temu, abtb napisał:

To może ja tak dla rozładowania napięcia wrzucę ciekawe zdjęcie Mi 24. W sumie, bardzo  ładny widok na golenie podwozia

:wink:

Średni widok, bo te laski zasłaniają.

• Like 1
  • Haha 2