Jump to content
star200

Kenworth T 900

Recommended Posts

Witam niestety tylko tyle zdjęć bo gdzieś zgubiłem kartę pamięci z początkiem budowy...

Malowanie kabiny wykonywałem 3 razy bo białą baze miałem zbyt rozcieńczoną i się zlewała, ale na szczęście się udało.

Przyznam się że już miałem go prysnąć całego na czarny mat w tych nerwach. Miłego oglądania.

th_100_6532Large.jpg th_100_6533Large.jpg th_100_6540Large.jpg th_100_6541Large.jpg

th_100_6542Large.jpg th_100_6553Large.jpg th_100_6554Large.jpg th_100_6555Large.jpg

th_100_6556Large.jpg th_100_6557Large.jpg th_100_6558Large.jpg th_100_6559Large.jpg

th_100_6560Large.jpg th_100_6561Large.jpg th_100_6562Large.jpg th_100_6563Large.jpg

th_100_6564Large.jpg th_100_6565Large.jpg th_100_6566Large.jpg

O druga T900 na forum.Piękny model ci wychodzi. Teraz jak dojdą chromy to będzie super efekt.

Ty żyjesz !!

Harcorowo wygląda model , brakuje mi troszkę tych chromów, silniczek wyszedł znośnie, mogłeś postarać się o przód - wstawienie siatki w grill to nie jest duża filozofia . Pozdrawiam .

Oczywiście że żyję Powolne prace związane są z zimą i tym że maluję na polu... Praca też daje troche w d. dużo czasu zajmuje.

Siatkę owszem wstawiłbym ale nie wiem za bardzo skąd wziąć.

Takie pytanie do wszystkich czy nie ma ktoś odsprzedać jednej oponki do tego modelu? coś mnie się wydaje że zwierzaki mi ukradły albo najzwyklej w świecie zgubiłem.

Nie będzie ani grama chromu wszystkie zastąpione zostaną czarnym matem :P

chyba ocipiałeś Przecież w tym cały urok amerykańców, że ociekają chromem.

Nie będzie ani grama chromu wszystkie zastąpione zostaną czarnym matem :P

chyba ocipiałeś Przecież w tym cały urok amerykańców, że ociekają chromem.

Dokładnie tak .W sumie każdy buduje jak mu się podoba ale to . Ja proponuje kup dużo alcada i do roboty.Zobacz sobie do mojej relacji z budowy tego modelu to zobaczysz jaki to daje urok. W tej wersji jest on jeszcze większy przez ten spory zderzak.

Dla mnie też yankes bez chociaż pochromowanych baków to tak jakoś bez jaja

Każde Amerykańce ociekają chromem, a tu, mamy coś zupełnie odmiennego, egzotyczny amerykaniec - mi się podoba

Witam.

Oj chyba nie każdy ocieka chromem. No ale to chyba jest taki jeden na milion. Chromu jest na nim minimalnie.

dream_kenworth-2b_dbis.jpg

Zdjecie z internetu.

Ale to jest jakiś show truck. Wygląda super, mój następny amerykaniec będzie do niego upodobniony. Mimo tego ten kenworth bez chromów mi się nie za bardzo podoba.Ale to sprawa kolegi nie każdemu musi się podobać.

Guest
Ale to jest jakiś show truck.

To nie żaden show-truck, to styl życia - Ci kierowcy wożą dom ze sobą

A poza tym, jest to normalny ciągnik do tyrania z naczepami...

Pozdrowienia

Mała aktualizacja zdjęć Na szczęście opona się znalazła... leżała pod łóżkiem troszkę ugryziona ale jest na wewnętrznej części bliźniaka Miłego oglądania.

th_100_6572Large.jpg th_100_6573Large.jpg th_100_6574Large.jpg th_100_6576Large.jpg

th_100_6578Large.jpg

Niestety jeden wieszak od lustra brakował w wyprasce więc zrobiłem nowy może nie jest idealny ale po pomalowaniu nie widać różnicy

th_100_6568Large.jpg

th_100_6569Large.jpg th_100_6570Large.jpg

Podoba mi się , taki mroczny styl , ale jednak ten grill...

Również mi się podoba

Zawsze coś nowego w gąszczu chromów i ogółem jankeskiego stylu

Pozdrawiam.