Skocz do zawartości

IBG - zapowiedzi/nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co, skoro dopiero pod koniec pierwszej połowy roku ukaże się pierwszy Rosiek. Swoją drogą model będzie wypasiony, cena też nie powinna powalić przy takim zestawie, a Rosiek nie jest małym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co, ...

może po to aby oszacować zainteresowanie klientów?

Obaj wiemy, że nic to nie daje, wielu krzyczy, że ŁOŁ Rosiek będzie, a jak przyjdzie co do czego, to ... eee, myślałem, że gratis, albo z dopłatą ;)

Ci co mają kupić, to wiedzą, że będzie (tylko dokładnie kiedy) i siup, zamówienia się sypią. Sam widziałeś Rośka i ... jest malinowy, zresztą w opracowaniu modelu brali udział ludzie, którzy zeżarli na Rośkach zęby. Ja na razie nie wstawiam do sklepu, bo tak naprawdę w 100% nie ma jeszcze dokładnej daty ukazania się modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Ale czy wykonanie modelu w którymś malowaniu z pudła z Nokianami będzie błędem?

Nie chce mi się kolejnej kasy wydawać na opony. I tak już poszło na modele...

 

Jakie to ma znaczenie? Opony to opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wykonanie modelu w którymś malowaniu z pudła z Nokianami będzie błędem?

Nie chce mi się kolejnej kasy wydawać na opony. I tak już poszło na modele...

 

Na początku większość (jeśli nie wszystkie) Rosomaki jeździły na Nokianach, które ze względu na szybkie zużywanie się zostały wzorem innych MRAP zastąpione Michelinami. Więc jeśli nie robisz konkretnego pojazdu w konkretnym czasie to możesz odpuścić sobie wymianę. Ja przed momentem pokleiłem zestawowe kółka i są naprawdę dobrze zrobione, więc nie myślę o wymianie. Może przy kolejnym modelu, żeby różnic było jak najwięcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wtrącę się Kolegom do dyskusji.

Ze względu na bardzo słabą jakość odwzorowania felg, nawet koła z ogumieniem NOKIAN, należało by odlać z żywicy. Nie ukrywam, że na takie koła czekam. Zwłaszcza biorąc pod uwagę model Rośka co ma się pokazać we wrześniu (wersja używana w Afryce). Wersję, która ma się pokazać w listopadzie (standardowa używana przez 12-tą i 17-t brygadę), założę ponownie koła żywiczne z ogumieniem MICHELIN. Od jakiegoś czasu wozy używane w WP mają zakładane takie ogumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale nie zgadzam się, że felgi są "bardzo słabo odwzorowane". Wiadomo, że plastyk to nie żywica, ale zestawowe kółka są powiedzmy bardzo przyzwoite i naprawdę nie ujmują nic modelowi. Bardzo słabo odwzorowane to są wszystkie "gumy" Italeri, Academy czy Revella... Tutaj w porównaniu z powyższymi mamy mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się nie zgodzić. W zestawie felgi są za duże, za płytkie a śruby są plastikowymi plackami, dodatkowo sam bieżnik i bok opony ma niewiele wspólnego z oryginałem ( piszę o Nokianach). Jak cały zestaw uważam za bardzo porządny, tak koła niestety są jego absolutnie najsłabszym elementem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.