Jump to content

Polski F-16C Mastercraft 1:72

Recommended Posts

Domaluje się nie ma problemu popatrzyłem na kalkomanie techmodu z napisami eksploatycyjnymi i faktycznie masz racje.

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hambroljum 127 po całości. Już nie będę się wygłupiał z dorabianiem czegokolwiek malunek i półka z moimi ulubionymi mastercraftami. Szkoda czasu mam jeszcze Revellowskiego F-16 do zrobienia to to to b

Podziwiam ludzi którym się chce poświęcać życie na takie zestawy. Serio.

zaraz kończę coś w ten deseń jak zdjęcie wyżej bez fajerwerków.

Posted Images

20170501_214046.jpgpatrzę i porównej zdjęcia ale ten znaczek do tankowanie w locie techmodowi wyszedł za maly to go postawilem wymienić na mastercraftowy.

Edited by Focus

20170502_123415.jpg

20170502_123427.jpgPrzygotowanie do stawiania na kołach. A same koła za małe i jeszcze z przesunięciem połówek względem siebie i jeszcze brak centrycznosci.

Edited by Focus
  • Like 1

20170503_105759.jpg

20170503_105719.jpg

Nic ciekawego się nie dzieje. Krawędzie natarcia jeszcze do pomalowania bo maja inny kolor. Mam amramy z revellowskiego F-4 to moge je zamontowc na koncach skrzydel i pod skrzydlami zbiorniki paliwa brzydkie jak noc zestawowe. Co na tych pylonach mozna powiesić realistycznego? Zestaw Mastrcraftu jest wymagający spokojnie trzy razy więcej czasu trzeba poświęcić niż z najlepszego dostępnego na rynku a efekt wątpliwy. Zestaw ok jak chce się mieć F-16 za około 20 złoty ale przecież cena nie ma znaczenia bynajmniej jak skleja sie jeden model na rok.

Edited by Focus
  • Like 1
Więcej takich zestawów nie bierz ;)

Popieram, szkoda nie tylko materiałów ale nade wszystko czasu.

Pitot by Focus w wersji uproszczonej z igieł od zastrzyków.

20170506_125313.jpgNa statecznikach poziomych pasy w innym kolorze ciekawe do czego służą.

20170506_141716.jpg

Edited by Focus

Pierwsze dwie udają AIM-120B ostatnia AIM-120C polskie Jastrzębie latają z wariantem C czyli jak zdecyduję na podwieszanie to po przerobce. Wszystkie rakiety pochodzą z różnych zestawów firmy revell.

20170508_175335.jpg

Edited by Focus
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Jestem pod wrażeniem włożonej pracy w ten model. Sam mam na warsztacie model z tego zestawu ale mój będzie w malowaniu amerykańskim z bazy Edwards. Kiedy planujesz zakończyć prace ad tym modelem? Kiedy galeria końcowa? To co widzę na warsztacie to jest bardzo zachęcające do dalszych prac nad F-16C z Intecha/AeroPlastu/MisterCrafta. Szacun za wkład pracy w ten model!

IMG_20191231_223938.thumb.jpg.d579d568f552fb7d4f32166f7d055d4b.jpg

IMG_20200119_171458.jpg

ppłk dypl. pil. Rościsław Stepaniuk jeszcze będzie miał przy malowany kombinezon na zielony no i oczywiście biało czerwona flaga na ramieniu.

Edited by Focus
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...