Jump to content
Sign in to follow this  
kubisz

[Galeria HUMVEE] M1114 UAH najemników, A-stan, Tam./MIG 1:35

Recommended Posts

M1114 Up-Armored Humvee, używany przez najemników w Afganistanie.

Baza - M1025 Tamiya, konwersja - M1114 MIG Productions, koła - Blast Models.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z efektu, chociaż jak przyszło do sklejenia modelu do kupy, nie wszystko poszło po mojej myśli.

Po raz pierwszy zastosowałem wash, lekki i nieśmiały, częściowo zniknął pod pigmentami, trochę popsuły zdjęcia. Ale jest i bardzo się z tego cieszę Przy następnym modelu na pewno zastosuję go odważniej (bo i wyjścia nie ma innego - model będzie w malowaniu piaskowym).

Warsztat

DSCF2964.jpg

DSCF2969.jpg

DSCF2966.jpg

DSCF2967.jpg

DSCF2971.jpg

DSCF2970.jpg

Jestem za

Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy

Tysiuniek, również dzięki za miłe słowa, ale przesadzasz z tym mistrzem

Tylny szperacz? Obudowa to reflektor z T-34 Tamiyi, szkiełko wydłubane ze starego, zezłomowanego modelu Humvee ESCI. Średnice pasowały elegancko

Ogólnie gitara, ale szczegółów nie widać. Zrób trochę więcej zdjęć w tym zbliżenia, bo już widać, że jest na co popatrzeć.

Jedyne co to nadal twierdzę, że fotel jest trochę zbyt czerwony, no ale to rzecz gustu.

Również stwierdzam, że:

Bardzo ładny "najemnik"

Bardzo ładny "najemnik"

Jak koledzy, a powiem więcej, podoba mi się bardzo, bardzo bardzo Sylwetka masywna i bardzo ciekawa. Chyba drugi najlepszy po Polskim M1026A2 Fajnie, że dałeś washa.

Mam tylko jedno ale, na zdjęciach chyba nie ma szyb bocznych Oryginał ma wszystkie, albo ma przód uchylony. Dobrze myślę Takie było założenia, żeby był bez oszklenia, czy jestem może ślepy...

Dzięki wszystkim za opinie

na zdjęciach chyba nie ma szyb bocznych Oryginał ma wszystkie, albo ma przód uchylony. Dobrze myślę Takie było założenia, żeby był bez oszklenia, czy jestem może ślepy...

Właśnie takie było założenie. Na większości znanych mi zdjęć M1114 szyb nie ma w drzwiach, dlatego też postanowiłem tym faktem usprawiedliwić swoje lenistwo No i lepiej widać też wnętrze, do którego - jak pisałem w warsztacie - przyłożyłem się trochę bardziej niż to było w początkowych założeniach.

Ogólnie gitara, ale szczegółów nie widać. Zrób trochę więcej zdjęć w tym zbliżenia, bo już widać, że jest na co popatrzeć.

Jedyne co to nadal twierdzę, że fotel jest trochę zbyt czerwony, no ale to rzecz gustu.

Proszę bardzo:

DSCF2973.jpg

DSCF2974.jpg

DSCF2981.jpg

DSCF2983.jpg

DSCF2978.jpg

DSCF2979.jpg

Myślę, że wielkiego wstydu nie ma

Co do tego fotela, to może faktycznie za bardzo żarówiasty? Na szczęście z ewentualnym przemalowaniem nie będzie raczej problemu - paczka fajek i sam fotel są przyklejone na słowo honoru.

Myślę, że wielkiego wstydu nie ma

Skończ waść wstydu oszczędź i nie pisz takich bzdur

Twój model miażdży wszystkie inne Humvee jakie widziałem

Zapomniałem napisać - 2 pierwsze zdjęcia z tej drugiej serii z dedykacją dla BaldPumy

ładne

...... ale

.............

Fajnie, że się podoba Chociaż niektórzy:

Twój model miażdży wszystkie inne Humvee jakie widziałem

mocno przesadzają

No ..i to jest bardzo fajnie pomalowany HMMWV, jest sie na czym wzorować. Kubisz rozkręcaj się w malowaniu bo tylko tego mi brakowało w Twoich HMMWV, adekwatnego malowania do jakości detali itp.

Pozdrawiam

Dzięki jeszcze raz Takie opinie tym bardziej mnie mobilizują, przy następnym Humvee mam zamiar przyłożyć się przede wszystkim do malowania, efektów "przestrzennych" i śladów użytkowania - co przy jednolitym piaskowym malowaniu będzie miało jeszcze większe znaczenie, niż przy modelu z tej galerii.

A nie planujesz kupić aerografu?

Niestety nie. Nie wdając się w szczegóły - brak warunków na posiadanie tegoż. Polubiłem te moje pędzle - nie było wyjścia