Jump to content
Mareku

F 14A Tomcat w skali 1/18

Recommended Posts

[*]

[*]

Odpoczywaj w Pokoju!

Coraz nas mniej.

I więcej po drugiej stronie...

[*]

Kolejna modelarska dusza puka do twych bram Panie.

Zechciej ją przyjąć do niebiańskiej modelarni.

[*]

Kolejna modelarska dusza puka do twych bram Panie.

Zechciej ją przyjąć do niebiańskiej modelarni.

[*]

uwieżcie że Marek stał w pierwszym szeregu i jest już szczęśliwy ale jest jedno - teraz czeka na nas - oby jak najdłużej ale się doczeka - ja idę pierwszy pomóc mu w waloryzacji tego nieba - kurde ale skąd ściągnąć dokumentację ?? wszystkich nas widzi z góry i czeka na zakończenie warsztatu F-14 w bardzo nietypowym malowaniu które mam już w głowie i przekażę swoją wizję (lecz nie ja będę to robił) oraz na zacne miejsce tego gotowego modelu - niewielu wie gdzie ma być docelowo a ja mam nadzieję że będzie tam gdzie założono, pozdrawiam wszystkich którzy go znali lub podziwiali jego prace, pamięć o nim nie zaginie już się o to postaram oglądajcie ten wątek bo niedługo mam nadzieję znowu ruszy - dla MARKA i dla wszystkich

uwieżcie że Marek stał w pierwszym szeregu i jest już szczęśliwy ale jest jedno - teraz czeka na nas - oby jak najdłużej ale się doczeka - ja idę pierwszy

Chyba zaraz po mnie.

Mam poważny problem, ale na razie nie wiem jak go rozwiązać - podejrzewam, że skończy się to zawałem (byle nie za kółkiem - bo wożę dziecko)

uwieżcie że Marek stał w pierwszym szeregu i jest już szczęśliwy ale jest jedno - teraz czeka na nas - oby jak najdłużej ale się doczeka - ja idę pierwszy

Chyba zaraz po mnie.

Mam poważny problem, ale na razie nie wiem jak go rozwiązać - podejrzewam, że skończy się to zawałem (byle nie za kółkiem - bo wożę dziecko)

Ty chłopie jeszcze nie teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kolejka zamówiona a ja mam jedynie 38 lat i 2 chłopców (8 i 2 latka), z Marka był kozak "narobił" jeszcze więcej. a tak na serio to nie poddawaj się i walcz jak on codziennie i z codziennością (tak jak sądzę to robisz)- wszystko siedzi w naszych głowach- podchodź jak Marek- staraj się walczyć z tym czymś ale bądź sobą, bądź szczęśliwy !!! pozdrów rodzinkę i trzymaj się ramy to się nie .... . .

Pojawiamy się w wielkiej radości ..., odchodzimy w smutku ..., pozostaje pamięć