Skocz do zawartości

Nissan Micra , perełka :)


zmorka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam juz drugi model (moje marzenie) , będzie troszkę inaczej niż w pudełku, chcę zrobić replike tego co miałem , szukam jakis fajnych kół skala 1/24 szukam w szczególności OZ lub Sparco Cromodory (białe), szukam kogoś kto wykona mi tablice rejestracyjną tzn kalki (nie mam pojęcia jak się to robi więc wolę zapłacić za ładnie zrobione "blachy"), powiem tak Fujimi a poprzedni Heller - niebo a ziemia , wykonanie kosmos na plus oczywiście dla Fujimi, orobiłem takie pierwsze przymiarki ale za zrobienie wezme sie po powrocie ze szpitala, skalpel będzie teraz uzyty na moim ciele , zdjecia za chwilke

4d969761970b5920m.jpg

b29b6e08ef597f62m.jpg

2b3f93dcd231924fm.jpg

2c6330b15aef5c77m.jpg

 

 

 

Marcin, dzieki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... tak się zastanawiam, czy to do tego projektu pytałeś o kolor lakieru?

Fajny Micrus się zapowiada, będę śledził. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie spoxx2006 mam nadzieje,że będzie pasował

a9704ec5a7288761m.jpg

to jest moja była parełka, miałem na dojazdy do pracy, bardzo wdzieczne autko, zwłaszcza ta wersja SuperS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne autko . Ale podobno niezawodne. Będziesz go jakoś waloryzował tzn. otwierane drzwi, maska? Bo chyba w zestawie nie ma silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do tablic, oto zapodaje magiczny link

http://www.autobaza.pl/tablice-rejestracyjne

 

Wpisujesz numer jaki Ci pasuje (aby był jakiś realny, zgodny z rzeczywistymi), klikasz "dalej" i robisz zrzut ekranu. Później obróbka w paincie, druk i gotowe Można dać do laminacji, ale nie wiem czy takie małe coś zechcą laminować i czy po zalaniu nie będzie za grube (względem innych wymiarów).

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje madon , już skorzystałem z Twojego linku, bardzo pomocny, wprawdzie mam zakaz siadania ale cóż .... , lekarz sobie ja sobie , nie mogłem oprzeć się pokusie, poszedłem tropem mojego guru wuena i pomalowałem autko wg jego wskazówek, obecnie schnie, ale i tak nie mam pojęcia jak i czym go teraz polerować , tak to wygląda, teraz może cały tydzień schnąć podczas mojej nieobecności

14730320354993167104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ona nie jest czerwona :( , takie światło , farbka to dark red i tak tez wygląda, nie wiem czemu na fotce czerwień aż bije po oczach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ważne że dostępna jest w razie czego.

Tylko kurde 5-cio drzwiowa by się zdała ta Micra

Mogę "załatwić" następujące modele:

0174_1.jpg

PdImage-930-P-300x340.jpg

FUJ-18635%20(Large).jpg

 

Ceny - 80, 80 i 75 zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzałem sam, ale to co proponuje nasz kolega wuen to jest bardzo kusząca oferta, a i sam wuen to także porządny gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, za wszystkie rzeczy zapłacisz karta - porady wuena bezcenne , położyłem lakierek metoda naszego kolegi, sam jestem zadowolony, a polerka zrobi swoje póki co schnie, krytyka mile widziana

21619045263598595279.jpg

75970015552978458964.jpg

28007873393272130658.jpg

05564694582577853806.jpg

54442709309995588320.jpg

59508823465875365080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko tak na zdjeciach wygląda, ale farba sprawia wrażenie jak byś pomalował tłustą powierzchnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wracając ze szkoły widziałem taką micrę tylko że w bardzo jaskrawo zielonym kolorze. Nie wiem czy to był orginalny lakier ale bardzo mi się podobał. Taki kolor jak ma twój model jest moim ulubionym zaraz bo srebrnym metaliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po przerwie , w związku z tym,że poprzedni lakier nie był zadowalający poszedłem wg wskazówek naszego kolegi wuena i zrobiłem nowy lakier, ale w trakcie kąpieli dotowych pękł mi dach nad szybą i musiałem podkleić całą "podsufitke cienkim pilistyrenem, poszpachlowałem, szlifowałem itd, aż dotarłem do nowego lakieru, może teraz bedzie lepiej No i teraz biję się z myślami jak ruszyć i czym , żeby nie zwalić linii podziału

26375017812823612527.jpg

Są jeszcze widoczne resztki z pasty polerskiej, ale małymi kroczkami je zmywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.