Jump to content
Tomek Hejmo

Powiadomienie o ostrzeżeniu/banie?

Recommended Posts

Ja mam takie prowokacyjne pytanie, ale chciałbym uzyskać na nie odpowiedź zanim ktoś władny usunie ten temat. Dlaczego, po otrzymaniu 14-dniowego bana nie zostałem o tym fakcie poinformowany? Jest podany adres e-mail, na który powinna taka informacja zostać wysłana - przynajmniej taki system jest stosowany na pozostałych forach. A tu nagle wchodzę na forum i pojawia mi się informacja, że zostałem z forum wyrzucony. Nie mam pojęcia na jak długo, czy na stałe, jakie są argumenty, nie wiem nic. Dodatkowo temat był w HP, gdzie nie mogę się dostać nie będąc zalogowanym. Admin ma zamiar coś z tym zrobić? Skoro chciało mu się pogrzebać i wystawić mi bana, to mógłby napisać 3 słowa i kliknąć wyślij?

Tomek

Mimo, że mnie to nie tyczy i mam nadzieję nigdy nie otrzymać bana w pełni Cię Tomku popieram. Uważam,że każdy z nas ma prawo wiedzieć co źle zrobił i jaką karę otrzymał. Pozdrawiam tak Ciebie jak i Admina.

Administracja forum postępuje zgodnie z regulaminem forum i zasadami które na forum obowiązują. Ani Admin ani Moderatorzy przy łamaniu regulaminu lub zasad (przez członków forum modelwork...) nie będą się tłumaczyć indywidualnie z podjętych decyzji. Każdorazowo informacja o zastosowaniu kary regulaminowej podawana jest na forum publicznym... Admin...

Ale ja dokładnie opisałem problem Sam pewnie ustawiłeś forum tak, że nie da się wejść do HP bez logowania. Więc jakim cudem miałem się dowiedzieć o wyroku jaki dostałem? Wszyscy wiedzieli, co się stało, tylko nie sam zainteresowany. Dziwna polityka... Nie wymagam listu poleconego za potwierdzeniem odbioru, tylko jednego, krótkiego maila o treści "Ban na 14 dni" One są za darmo

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.