Jump to content
TankRed1070

T-34T [Revell i coś-tam] "Piaskowy Dziadek" 1/72

Recommended Posts

Moje zdanie znasz - lekko pustawa podstawka, mimo, że tak wygląda w rzeczywistości i brak mocniejszego washa - ale to moje zboczenie. Jednak patrząc na całość na żywo robi niesamowite wrażenie i mogę spokojnie przejść nad mankamentami, które wymieniłem.

Tomek

Moją opinię też już znasz Pomysł na "inspekcję" porzuconego wozu jest rewelacyjny. Scenka z humorem i taka jak lubię, czyli mało "bojowa". Kilka detali mocno przyciąga wzrok: na pewno ten less na podstawce i te ciemne skały spod niego wyzierające - świetny kontrast, cały wchlarz kół do teciaków, góra kadłuba z tymi wszystkimi odrapaniami i rozjaśnieniami.

Generalnie to gratuluje i życzę powodzenia przy ostatnim z rodzinki - czekam z niecierpliwością!

Cóż więcej dodać. Świetny pomysł w połączeniu ze świetnym wykonaniem przyniosły efekt. Gratuluję.

Wszystkie ochy i achy już wyartykułowałem na żywo

Na fotkach troszkę dziwnie wygląda zapiaszczenie gąsienic, patrząc od tyłu lewa jest dużo "czystsza" od prawej.

Tyle, że gołym okiem tego nie widać

Też czekam na ostatniego z rodzinki

Przepiękny model. Aż chce się zacząć kolejny pustynny pojazd i wzorować się na Twojej pracy

Powstał w 100% z odpadów modelarskich.

Udany recycling . I podstawka - na tytuł pracy "Road to nowhere" pasowało by jak ulał. Jej barwy i wykonanie przypominają mi nieco tekstury z Blitzkriega (kampania Rommla), w którego pykam z zamiłowaniem . No i ta skala... daje efekt modelu 3D przeniesionego jakby z gry ...

P.S. Rancik niedopracowany w jednym miejscu (brak gleby).

P.S. 2 Kozacki jest zasobnik na bocznym pancerzu - podobują mi się te "ruskie" przetłoczenia.

P.S. 3 Żeby nie było tylko achów - efekt psują gumiaki...

Fakt, podstawka jak z Blitzkriega Ale podoba mi się bardzo, oczywiście model też.

Tylko napisałeś, że ten Teciak został porzucony, więc mogły mu się przez ten czas gąski zintegrować z piaskowym podłożem, a tak to lekko lewituje.

A czemu te wydechy takie w różne strony i chyba nie są przeszlifowane. Wiem czepiam się, ale i tak model mi się podoba, jak zresztą wszystkie twoje.

Witam, dziękuję za liczne słowa uznania jak i krytyki. Odpowiadam więc:

lekko pustawa podstawka

Bo to pustynia a w synajskim interiorze jest nawet mocno pustawo. Inspirowane tym razem nie żadnymi fotami a własnymi obserwacjami na miejscu

brak mocniejszego washa

Był takowy ale go szybko zmyłem bo ja ultra-jasnym modelu wyglądało to tragicznie.

zapiaszczenie gąsienic, patrząc od tyłu lewa jest dużo "czystsza" od prawej

Teraz to widzę. Dzięki! Pójdzie do poprawy.

Rancik niedopracowany w jednym miejscu (brak gleby).

Sie poprawi. Dzięki.

efekt psują gumiaki...

Gumiaki??!! Jakie znowu gumiaki?!! Gęsi są rewellowskie - ogniwkowe z lekkimi miejscami zwisami. Fakt, grube jak nieszczęście....

lekko lewituje

Hmmm. Nic tam nie lewituje co prawda ale fakt - należy dopracować ich "wtopienie" w piach

A czemu te wydechy takie w różne strony.

Ten typ tak ma:

zz35800wc5.jpg

A raczej wszystkie egipskie miały dziwaczne, wydłużone wydechy. I troszeczkę "lewituje"

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz!

Okej dzięki za wyjaśnienie. Ale jak będziesz miał go zamiar przywieść na nasze Lubelskie Spotkania Modelarskie to lepiej z tą fotką bo nie znający się w temacie mogą wszcząć wojnę wydechową

Witam!

Bardzo mi się podoba zarówno całość jak i każdy fragment z osobna.

Wspaniała jest aranżacja podłoża - te piaskowe zawijasy i wystające "skały"

Pojazd - nieprzesadzone brudzenie i dewastacja oraz doskonała kolorystyka

Winetka z jej gustownym minimalizmem nie konkuruje z modelem - stanowi tylko jego uzupełnieie i nadaje kontekstu śladom eksploatacji: jako całość jednym słowem: wyśmienita

Pozdrawiam!

wojnę wydechową

O matko... brzmi groźnie.

Miał być albumik z dokumentacją. Niestety nie zdążył się zrobić bo czasu zabrakło.

jednym słowem: rewelacja

Dzięki! OD Ciebie to usłyszeć... to jest coś!

Pozdrawiam

Ja też powiem, że bardzo ładny i niczego się nie czepiam. Też chciałbym takie robić...

pozdrawiam

Grzesiek

mnie też się bardzo podoba.brawo

No to gratulacje! Może zawitasz tam na dłużej biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania Szkoda tylko, że nie ma wersji angielskiej strony bo nawigacja tam to koszmar teraz

Na początek się wnerwiłem, jak mogli Ci tak pojechać z tekstem?!!!: "4 במארס 2010: מוטק'ה ציפורי כהשראה לבונה דגמים פולני

בונה דגמים פולני בנה בעבודה פנטסטית דגם זעירשל טנק טי-34, בקנה מידה של 1:72, ולידו

Ale jak przeczytałem od prawej to zrozumiałem, że to zaslużone komplementy i pochwały. No to i ja się przyłaczam.

Dzięki raz jeszcze

Wygrałeś coś?

Nie. Ale nic w tym dziwnego bo poziom w 72 był wyjątkowo wyśrubowany.

Pozdrawiam!