Jump to content
SlawiekD

Spitfire Mk.IXc, Tamiya 1:32.

Recommended Posts

Jestem pod wrażeniem szybkości z jaką robi pan modele (prawie jak w fabryce) i pełen podziwu dla jakości ich wykonania. Świetna robota i wielkie brawa dla pana.

Bez cienia wątpliwości najlepszy lotniczy model tej edycji konkursu .

Spit to jednak najpiękniejszy samolot wszech czasów

Gratuluje pięknego modelu

Pozdrawiam Jarek

Tego można się było spodziewać.

Pięknie i czysto przygotowany model Spitfire'a IXc ,który jeszcze przed ukazaniem się stał się legendą.

Twój Spit (pomimo, że nie w malowaniu, które osobiście wybrałem dla swojego), już w fazie prac był skazany na sukces. Wykonałeś go starannie i jedyne czego mu brakuje to okopcenia za wydechami i wyrzutnikami łusek na spodzie skrzydeł oraz przynajmniej lekkie sfatygowanie (podniszczenie) śmigła i kołpaka. Dodałoby mu to jeszcze więcej realizmu, którego i teraz mu nie brakuje...

Bardzo podobają mi się gładko wymalowana i delikatnie przebarwiona powierzchnia oraz nadające metalicznego wyglądu odbicia lakieru.

Nic dodać nic ująć... model (prawie) doskonały

Pozdrawiam

Kornik

Ładny model, zrobiony jak trzeba. Jednak nie kręci mnie tak jak Spitek Jarka C. Nie widać jakoś muskularności Spitfire'a.

Gratuluję szybkiego ukończenia ładnego modelu zbudowanego z tego świetnego zestawu

pozdrawiam

Również gratuluję. Co do wykonania podzielam zdanie przedmówców, dla mnie dużym plusem jest bardzo oryginalne malowanie

Witam!

Model dobrze a nawet bardzo dobrze sklejony ;). Widać autor projektu wiele włożyl w to serca;p no i poprostu doswiadczenie. Naprawde swietny model!!! Mam pytanie do Pana: Jak sie robi linie podzialu na modelu i czym ;p ? Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Piękny Spitfire w rzadko spotykanych barwach! Świetne połączenie ogromnych umiejętności modelarza z wysokiej jakości zestawem

Brawo!

Pozdrawiam Ipkinss

Apollo wśród samolotów. Ładny model a nawet śliczniutki ale jak na moje oko to za czysty. Przez co wygląda w partii ogonowej nienaturalnie jakby wyszedł prosto z fabryki. Może dałoby się to nieco przypruszyć jakimś "brudem"? To samo tyczy się śmigła i jego kołpaka. Poza tym milusio dla oczek.

Wspaniałe , wspaniałe aż nie wiem co powiedzieć(napisać)!!!

To najlepszy spitfire jakiego widziałem.

Brudzenie ,obicia , po prostu perfekcja, 100% oryginał!!!

Gratuluję! 10/10

Dziękuję, koledzy!

Spit z francuskimi kokardami nieczęsto gości na Forach.

Więc postanowiłem zrobić z tej opcji.

Sławku, bardzo bym chciał zobaczyć w Twoim wykonaniu jednomiejscowego MIG-29 albo SU-27. A zwłaszcza Su, bo to najładniejszy samolot świata w swej kategorii.

Paweł, może kiedyś... Su-27 jest również bardzo fajny samolot. Ale temat nowoczesnego lotnictwa nie jest mój. My okres - 1939-1945.

Może zatem skleiłbyś radzieckie P-40 albo Airacobrę. Ja raczej bym się za taki projekt nie zabrał, ale To przecież jest Twój temat

My okres - 1939-1945.

Sławku , zatem ja i na pewno wielu kolegów oczekujemy na pięknie sklejone przez Ciebie samoloty JAK, ŁAGG i MIG. No i nie zapominaj o IŁ-2 którego bardzo ładny model jest w 1\48.

Witam mam do Pana pytanie: Jak Pan wykonuje Wash?? Jestem ciekawy i chcę zacząć wykonywać wash lecz nie wiem jaki. Będę wdzięczny jeżeli Pan opisze Wash. A model wykonany jak z fabryki. Przepiękny.

Witam, Kamil!

Kiedyś robiłem wash farbami olejnymi z benzyną Zippo. Teraz mam wielką wash MiG Prod.

Dziękuje bardzo.

Teraz wiem jak zrobić wash. Jeszcze raz dziękuję.

A czy mógłby Pan mi w skrócie opisać jak Pan nakłada wash?? Chodzi mi oto, czy nakłada Pan wash na cały model czy tylko na linie podziału blach. Będę wdzięczny, jeśli Pan opisze mi tą metodę.

Pozdrawiam.