Skocz do zawartości

Propozycje projektow grupowych w naszym dziale !!!


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Musze skonczyc mojego malucha

 

potem chyba Slave razem z Moskwa dziabne

 

ale przy kajaku tez bede robil

 

to ja wchodzę w ten domek z Sovriemeinnym

 

same dobre wieści Panowie

 

pozdrowionka, Jędrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za tylko nie za bardzo mam co w tej chwili zgłosić do projektu, musiałym poczekać na którąś z zapowiadanych nowości, chyba że koledzy pozwolą bym zgłosił coś z rzeczy, które już zaczęte czekają na "bocznym torze" np. Alfę

 

moglibyśmy nazwać projekt po prostu "Okręty podwodne" a termin zakończenia dać jak w przypadku floty rosyjskiej/radzieckiej do końca roku (liczę, że coś nowego ukaże się w tym terminie), chyba że kolegom termin wydaje się zbyt odległy

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajka Kumotrzy ! Wreszcie Ktoosik coosik dodał w temacie floty ex-CCCP. Jestem- jak Kamrat Jędruś - na tak ! Ze skromnymi siłami dwóch OP [jak już pisałem]. Mam nadzieję, że jeszcze coś końcem roku dorzucę - liczę na realizację zapowiedzi 350-ki Alangera. Pooki co pozdrawiam z zaśnieżonych goor. Goorole, goorole, goorolska muzyka, cały Świat łobendzieś, ni mo takiej ni ka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj wszystko co masz

 

taa... a jakiś strzał na start będzie? założenia projektu?

przez moment się obawiałem, że sami w nim będziemy ale z tego co widzę Żeton już się zaanonsował ze swoimi dwoma cygarami

 

pozdrowionka, Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzal na start moze byc i zaraz. Tylko, kto zacznie ? Osobiscie wszedlbym w niego z pewna ciekawostka pod polska bandera ale musze cos jeszcze posprawdzac. Jesli dochodzenie bedzie negatywne to dam cos innego. Szkoda, ze tak malo nas okretowcow tutaj i nie tylko. Jakos w sieci nie wiele tego widac a jesli juz to nie u nas w kraju. Gdzie sa te wszystkie Bismarcki, Yamato itp. ? Tez bylby ciekawy projekt.

Pytanie jeszcze co do pierwszego projektu - czy moge wskoczyc do niego z kolejnymi elementami mojej dioramy zaraz po ukonczeniu Slavy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzal na start moze byc i zaraz. Tylko, kto zacznie ?

 

daj sygnał a chętni pewnie się znajdą, już deklarował się Deco ze swoim u-bootem, Żeton z dwoma cygarami, moja Alfa też się ujawni, może PKD4GA? w końcu coś tam kiedyś wspominał, że Akule zamówił

 

mi też chodzi pewna ciekawostka od kilku dni po głowie, ale wpierw musiałbym przejrzeć materiały i kupić model

 

Pytanie jeszcze co do pierwszego projektu - czy moge wskoczyc do niego z kolejnymi elementami mojej dioramy zaraz po ukonczeniu Slavy

 

jestem na tak (oby się tylko nie okazało, że tak we dwójkę zostaniemy startując projekty i decydując o ich zasadach )

 

pozdrowionka, Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tia, pewnie, ze wroce, jeszcze tylko 6 tygodnii... Na razie ukladamy betonowe maty na podwodnych rurociagach. Na maj lajbe wyczarterowala stacja National Geographic, zeby nakrecic film no ale mnie juz wtedy nie bedzie tutaj.

Dostalem cynk z domku, ze dotarly juz relingi fototrawione do Variaga to szybko rusze z robota.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

a będzie? jakieś propozycje, chętni?

 

sam widząc w wynikach temat "Propozycje projektow grupowych w naszym dziale !!!" w dziale warsztat w pierwszej chwili byłem przekonany, że dotyczy pancerki i mało brakowało a byłbym go pominął

 

po ostatnich "projektach" mam sceptyczne nastawienie ale jeśli zbiorą się choć ze trzy konkretne (nie tylko deklaracje) osoby to z chęcią się do czegoś przyłożę

 

co by nie było tylko narzekania podam kilka propozycji projektów (uwzględniając dostępność tego co na rynku, w nawiasach przykłady modeli):

 

projekty "szerokie":

-współczesne amerykańskie okręty nawodne (Spruance, Arleigh Burke, Ticonderoga, Kidd, Nimitz, Blue Ridge..)

-lotniskowce (Nimitz, Saratoga, Tarawa, Invincible, Kuzniecow..)

-współczesne lotniskowce (Nimitz, Saratoga, Tarawa, Invincible, Kuzniecow..)

-amerykańskie lotniskowce (Nimitz, Saratoga, Tarawa..)

-rosyjskie "okręty lotnicze" (Kuzniecow, Minsk..)

-współczesne rosyjskie okręty nawodne (Sowremienny, Udałoj, Sława, Kirow, Minsk..)

-amerykańskie okręty IIWŚ (Alabama, San Francisco, Saratoga, Hornet..)

-okręty epoki stali i pary (Mikasa, Borodino, Varyag, Konig, Emden..)

-okręty japońskie IIWŚ (Yukikaze, Nagato, Takao, I-400, Nagara, Kuma Musashi, Jintsu...)

-okręty japońskie (j.w. + np. Soya, wsp. Kongo...)

-okręty japońskie w 350-ce

-okręty japońskie w 700-ce (do takiego projektu nie deklaruję swojego przystąpienia)

-okręty Kriegsmarine (Bismarck, wszelkiej maści u-booty..)

itd. można mnożyć, wybór modeli jest szeroki

 

projekty "wąskie" i z chęcią taki bym zobaczył gdyż mam wrażenie, że "szeroki" znów się rozmyje... więc jeśli ma być projekt to proponuję coś w obrębie jednego typu okrętów w stylu:

-niszczyciele typu Arleigh Burke

-brytyjskie niszczyciele typu 42

-okręty projektu 1155 Udałoj

itd. (może jakieś inne propozycje?)

i albo wyciągamy z szafy np. swoje Udałoje i bierzemy się za nie albo dajemy spokój i każdy dalej dziubie to na co ma ochotę

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge wystartowac z jakims niszczycielem japonskim 1/700

ale bardziej bylbym zadowolony jak przeszly by jakies male rosyjskie jednostki - wlasnie czekam na Ose (I i II) , Trantula (I i II) , Nanuchka (I i III) i Krivak (I i II) - wszystko 1/700 a we wrzesniu/pazdzierniku mam otrzymac Grishe I - 1/700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągamy z szafy np. swoje Udałoje i bierzemy się za nie

 

Ale Cie wzielo

 

wlasnie czekam na Ose (I i II) , Trantula (I i II) , Nanuchka (I i III) i Krivak (I i II) - wszystko 1/700 a we wrzesniu/pazdzierniku mam otrzymac Grishe I - 1/700

 

Gdzie je dorwales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-współczesne amerykańskie okręty nawodne (Spruance, Arleigh Burke, Ticonderoga, Kidd, Nimitz, Blue Ridge..)

-współczesne rosyjskie okręty nawodne (Sowremienny, Udałoj, Sława, Kirow, Minsk..)

-okręty japońskie IIWŚ (Yukikaze, Nagato, Takao, I-400, Nagara, Kuma Musashi, Jintsu...)

-okręty Kriegsmarine (Bismarck, wszelkiej maści u-booty..)

 

Jędrek

 

Po przejrzeniu te najbardziej by mnie interesowały te projekty.

 

-okręty epoki stali i pary (Mikasa, Borodino, Varyag, Konig, Emden..)

 

Jeden z tych okrętów jest w fazie wykończeniowej w mojej stoczni , więc nie długo postaram się o kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.