Skocz do zawartości

Temat techniczny - szablony, kalki, dostępność modeli


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Bardzo bym prosił o dopisanie mnie na dwa komplety pod farbę humbrola, tak abym mógł wykonać 101 i 102.

 

Posiadam kalkomanię do rządowego Mi-8 z Kagero. Mogę ją zeskanować lub udostępnić do zeskanowania i przerobienia na 1/144? Prędzej, czy później pojawi się model w tej skali?

 

Może pomyślicie nad zrobieniem kalkomani do innych rządowych np: Jak-40 lub Sokoła?

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka od Lucasa już do mnie dotarła. Mam 18 zestawów masek do dyspozycji tak więc lista rezerwowych nieco się zmieniła:

 

Monthy - 1 kpl

arreis - 1 kpl

thefly22 - 1 kpl

Timi - 1 kpl

dedrey - 1 kpl

cinekf1 - 2 kpl

duders - 1 kpl

Bialabilagra - 1 kpl

norbi - 3 kpl

Pawel90 - 1 kpl

mydlo - 1 kpl

JarekS - 1kpl

Mariano - 1 kpl

tomaszekpoz - 2 kpl

 

Lista "warunkowa":

Solbus - 1 kpl

Bercik - 2 kpl

JW - 2 kpl

lucass_krk - 1 kpl

b.aleksandrowicz - 2 kpl

Doberman - 2 kpl

arrchi - 2 kpl

 

Prace nad dopieszczoną wersją praktycznie dobiegają już do końca, została już tylko kosmetyka i dopasowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów do możliwości mojej drukarki i wielkości czystych arkuszy tak by jak najmniej było odpadów. Czekam teraz na przesyłkę z czystymi kalkami z USA. Trudno mi powiedzieć jak długo będą szły więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

 

Witam!

...

Posiadam kalkomanię do rządowego Mi-8 z Kagero. Mogę ją zeskanować lub udostępnić do zeskanowania i przerobienia na 1/144? Prędzej, czy później pojawi się model w tej skali?

 

Może pomyślicie nad zrobieniem kalkomani do innych rządowych np: Jak-40 lub Sokoła?

 

Pozdrawiam

Piotrek

Jeśliby taki model się pojawił to przetworzenie kalek na jego potrzeby dało by się pewnie zrobić.

Co do Jaka i Sokoła to temat uważam za otwarty dla każdego chętnego Szczerze to chwilowo mam trochę dosyć rysowania i chciałbym trochę odpocząć przy sklejaniu modelu Niewykluczone jednak, że jak wróci ochota to znowu zacznę coś "czarować" w gimpie Problemem będzie jednak zdobycie odpowiednich modeli by móc dopasować próbne wydruki. No chyba, że w międzyczasie ktoś zrobi porządne modele Jaka-40 i Sokoła a do tego będą łatwo dostępne oraz atrakcyjne cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie,

 

Projekt znakomity. Sam, chociaż już od kilkunastu lat nie kleję, zdecydowałem się również wykonać ten model . I wielce byłbym zobowiązany gdybyś Sławko włączył mnie na listę

 

Poprosiłbym o 2 komplety w kolorkach humbrol.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, już jesteś arrchi zapisany na liście papierowej.

Aktualizację elektroniczną zrobię jak uzbiera się więcej osób, no chyba, że Mod mi pomoże i dopisze do poprzedniego postu na listę "warunkową"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, już jesteś arrchi zapisany na liście papierowej.

Aktualizację elektroniczną zrobię jak uzbiera się więcej osób, no chyba, że Mod mi pomoże i dopisze do poprzedniego postu na listę "warunkową"

 

Dzięki wielkie Sławko

 

Czekam w razie czego na informację z numerkiem konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod mi pomoże i dopisze do poprzedniego postu na listę "warunkową"
Podaj, kogo dopisać, to się dopisze. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod mi pomoże i dopisze do poprzedniego postu na listę "warunkową"
Podaj, kogo dopisać, to się dopisze. ;)

 

Pozdrawiam

 

Do listy "warunkowej"

arrchi - 2kpl

 

Dzięki

 

Edit:

Jest model Tu-154 M w skali 1/72. Jest wykonany z żywicy . Kadłub i skrzydła z laminatu. Bardzo pięknie wygląda. Cena ok. 120 euro.

A można poprosić o żródełko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, "tutek" w mojehobby.pl dostępny! Cały jeden dzień... Wczoraj...

Pozdrawiam, Marcin.

 

Edit: Na ehobby.pl zamówiłem jeden dzisiaj! Dostępne były dwie sztuki. Zamówienie przyjęli

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma ...

kalki do sokołów są sam je projektowałem niestety w chwili obecnej firma któa je zamówiła wciąz boryka sie z wydrukowaniem tychże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post pod postem,bo za póxno an edycję :(

mam pytanie, a może byśmy do projektu tuptusia dorzucili inne samoloty i smigowce rządowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest model Tu-154 M w skali 1/72. Jest wykonany z żywicy . Kadłub i skrzydła z laminatu. Bardzo pięknie wygląda. Cena ok. 120 euro.
Możesz coś więcej o tym modelu napisać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Co prawda bawię się w modele ciężarowe, ale po przeczytaniu tego tematu też naszła mnie ochota na samolot w polskich barwach...

Taki TU by mi odpowiadał ku pamięci tego rozbitego.

Czy jest jeszcze szansa na 2 komplety kalek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wprawdzie nie moja skala, ale powiem szczerze, widok profesjonalnego podejścia do tematyki działa bardzo zachęcająco i chętnie wyprodukowałbym "tutkę". Jeżeli jest jeszcze szansa na komplet kalek i masek to proszę o zapis na stosowna listę. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.