Skocz do zawartości

Temat techniczny - szablony, kalki, dostępność modeli


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koledzy, modele zapewne już prawie na ukończeniu, ponad 20 tys. wyświetleń tematu, więc może by, regulaminowo, rozpisać ankietę, kto za, kto przeciw i poprosić administrację o zakładkę dla nas?

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystartowały już czyjeś tematy warsztatowe? Bo nie widzę, chyba, że przeoczyłem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla oczekujących.

Tutka właśnie wylądowała z nową dostawą w sklepach

Doczekałem się więc na model i jak go tylko odbiorę ze sklepu to ruszam z budową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla oczekujących.

Tutka właśnie wylądowała z nową dostawą w sklepach

Doczekałem się więc na model i jak go tylko odbiorę ze sklepu to ruszam z budową.

 

Moja wlasnie dzis zostala wyslana. Prawie 2 miesiące czekania bez tych 5 dni

 

Pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kalki to jakoś tak znajomo wygladaja:

 

http://www.martola.com.pl/pl2684/produkty33044/tu_154m_101_lotnictwa_rp

 

mady by Sławko czy Lukas

Zgaduj zgadula

 

Ja poprawiłem w wersji od Lucasa co tylko się dało, nawet całkiem sporo wymieniłem na nowe ale Lucas mnie w tym aktywnie wspierał i do tego Ostach podrzucił właściwe literki i cyferki więc to praca zespołowa.

A jeśli chodzi o wykonanie to ten konkretny przypadek to moja sprawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał, to będę miał niedługo do odsprzedania dwie lub trzy sztuki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ruszyły już trzy (przynajmniej) warsztaty, utworzyłem poddział "Lotnictwo rządowe RP" w dziale Projekty Grupowe. Nowe warsztaty można już zakładać w docelowym miejscu.

 

Tym samym zmieniłem temat tego wątku na bardziej odpowiedni. Poprzednio był to "Propozycja tematu "Samolot Rządowy RP Tu-154"".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie paczuszka dotarła, potwierdzam opinie przedmówców - świetna robota. Wielkie dzięki!

 

PS - na razie mam co robić, niemniej jeśli wezmę się za Tutkę, pochwalę się warsztatem właśnie tutaj

 

Zdrowia,

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród osób, które wpłaciły na moje konto pieniądze są jeszcze tacy co nie dostali przesyłki ?

A co z pozostałymi osobami z listy (Monthy, arreis, norbi, Pawel90, Ritter, tomaszekpoz, Solbus, JW, lucass_krk, b.aleksandrowicz, szogun)?

Mógłbym poprosić o jasną deklarację czy te osoby nadal są chętne czy może chcą zrezygnować ?

Jeśli ktoś chce zrezygnować bić nie będę - po prostu chciałbym wiedzieć.

Jeśli ktoś z listy chce nabyć a nie może teraz zapłacić to mogę odłożyć kalkę na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja wplacilem pieniazki i kalek jeszcze nie mam niestety

Dzięki za informację.

 

O ile pamiętam kalki były wysłane na początku zeszłego tygodnia.

Jak wrócę do domu to sprawdzę dokładnie w kwitach nadania i dam znać.

Czasem z pocztą bywa tak, że pierwszego awizo nie dostarczą tylko dopiero po tygodniu wyciąga się ze skrzynki zawiadomienie powtórne.

Ja też nieomylny nie jestem, może coś gdzieś pomyliłem.

Wieczorem dam znać co i jak. Jeśli jednak znajdę kwit nadania to prześlę numer listu poleconego i poproszę o sprawdzenie na Twej poczcie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.