Skocz do zawartości

Temat techniczny - szablony, kalki, dostępność modeli


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro nic nie ma, ale zrobiłem rozeznanie na "Ibeju".

Są trzy opcje.

 

Próba sił z jednej z trzech licytacji w Angli:

http://cgi.ebay.com/ZVEZDA-1-144-TUPOLEV-TU154-RUSSIAN-AIRLINER-TU-154-7004_W0QQitemZ260582830485QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_ModelKits_ModelKits_JN?hash=item3cabf27195

 

Kupno w Chinach. Najlepiej grupowo:

http://cgi.ebay.com/ZVEZDA-1-144-7004-Tu-154-154M-Russian-Airliner_W0QQitemZ250526671158QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3a548da136

 

Mają tam 5 tych modeli. Ceny kształtują się tak. (wliczona przesyłka)

1szt - 91zł/szt

2szt - 81zł/szt

3szt - 77.5zł/szt

4szt - 76zł/szt

5szt - 74.9zł/szt

 

Zakładając dzisiejszy kurs 1USD=2.84PLN

 

I trzecia opcja.

http://cgi.ebay.com/Zvezda-Model-Kit-TU-154M-Russian-Airliner-z7004-NEW_W0QQitemZ110489059209QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_ModelKits_ModelKits_JN?hash=item19b9a93f89

 

Czyli około 80zł. Mają dwie sztuki. Niestety nie podejmę się zbierania kasy na modele w Chinach, nie mam na to czasu. Zbierzcie się w pięć osób i zamówcie.

 

Ja skorzystam z trzeciej opcji. Mogę dołączyć kogoś z Katowic do zakupu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj kupiłem "Tutkę" w MODEL-HIT z Oświecimia za 47,50zł. Model już nadany, lada dzień będzie u mnie. Kalki dzisiaj zamówiłem we Francji, gościu napisał mi, że będą za ok 10 dni nadane. Koszt kalek w przeliczeniu na nasze 67 zł

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowana edycja. Dajcie kilka deklaracji, po jakimś czasie powstanie lista u mnie na kompie, którą będę publikował co jakiś czas,
Jak będziesz chciał tworzyć listę w pierwszym poście, to pisz do mnie pw. Pomogę Ci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kermit! Jeśli miałoby do czegoś dojść, na pewno zgłoszę się po pomoc Tym czasem kupiłem w Model-Worldzie model. Jutro zadzwonię spytać, czy je mają. Zorientuję się ile itd. Może odbiorę osobiście w Bytomiu. Dam Wam znać.

 

Cinek, masz potwierdzenie ze strony sprzedawcy, że model mają dostępny? Często w sklepach internetowych podają nieprawdziwą informację o dostępności towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khyhy, sprzątnąłem ostatniego na Szerokiej. Zostawiam Was samych z problemem kupna modelu. Moje rozeznanie Ibejowskie macie. Zapytam jutro w tym Bytomskim, to Wam powiem. Pomyślałem też, ze jeśli robić listę, to najlepiej osób, które mają model (lub na 100% będą mieli), żeby znać realne szanse wypalenia prodżektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Panowie. Moja firma reklamowa bez problemu wytnie w folii samoprzylepnej co trzeba. Potrzebuję kogoś kto zrobi dobry projekt w Corelu. Zaniosę go i dowiem się jakie dokładnie są koszta. Pozbieram kasę od chętnych i pójdę to załatwić i wysłać do osób które zapłaciły. Powiedzieli, że jeśli dostaną dobry projekt, to wykonanie będzie sprawą groszową. Tylko jak będę miał projekt będę mógł określić się co do złotówki. Ktoś chętny? Lepsze 20zł za szablony i trochę maskowania własnym sumptem, niż 70zł za kalki. Szukam na razie gościa, który zna Corela i narysuje co trzeba. Najlepiej, żeby czerpał też z obrazków tutaj:

http://www.f-dcal.fr/pages/laser/14700.html

 

Pozdrawiam i czekam na ochotnika do Corela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teżbym się chętnie przyłączył do projektu, ale mam nadgryzionego shermana i figsy. Figórkimogę odłożyć, ale shermana muszę skończyć i wtedy będę mógł zacząć.

Z kalek chyba bym zrezygnował. Pozostaje tylko kwestia ceny i skali modelu-krucho z kasą .

Jak skończę shermana to się przyłącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny - ja i koledzy podali możliwości kupna modelu, których nie jest niestety za wiele. Głupio będzie, jeśli się okaże, że w projekcie wytrwają tylko 3 osoby, bo inni zrezygnowali ze starania kupna modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutka już u mnie wylądowała, model wart tych pieniędzy bez dwóch zdań (47,50).

Co do projektu kalek może te materiały się przydadzą przy np. trasowaniu w Corelu.

 

kalkidotu154.png

 

kalkidotu1543.png

 

kalkidotu1542.png

 

kalkidotu1541.png

 

Pozdrawiam i oczywiście piszę się do projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.