Skocz do zawartości

Toyota Corolla AE86 Levin


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Furka konkretna, jedna z moich ulubionych. Ach aż mi się stare dobre czasy przypomniały jak się śmigało tą maszyną w Gran Turismo na PSX

Jak na razie prace przebiegają sprawnie.

Co do wnętrza to przydało by się spolerować te smugi na desce rozdzielczej i myślę będzie git.

 

Powodzonka

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm.. no skoro tak uważasz Ale przenoszenie tematów to chyba zadanie mada? Jeśli tak to byłbym wdzięczy za przeniesienie

Chciałeś i masz

 

Ps.

Życzę powodzonka w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzęki Panie tornado za przeniesienie tematu i za miłe słowa

 

Edit:

 

Pomyślałem sobie że mógłbym przemalować felgi, podobają mi sie takie:

large1551.jpg

 

Może dodałbym jeszcze czerwony pasek na krawędzi rantu, co wy na to? Wg mnie fajnie by się komponowały z całością

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tak prezentuje się niemal kompletne wnętrze:

100_3323.jpg

100_3324.jpg

 

 

Pomyślałem sobie że skoro już temat jest w projekcie "Tuning" to wypadałoby zrobić coś więcej niż tylko sama dokładka zderzaka.

Tym oto sposobem silniczek doczekał się nowego dolotu i lada moment zostanie zaopatrzony w filtr stożkowy który jest w fazie produkcji

100_3325.jpg

 

 

Reszta elementów "się maluje", najwięcej zabawy będzie z kastą... czy to będzie zabawa czy przekleństwo to się jeszcze okaże

 

fliper_nx - co do tego paska... chyba go nie będzie Albo trzasnę jakimś innym jaskrawym kolorem

 

Bokiem albo wcale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeróbką silnika to prawidłowo, nie tylko musi ładniej wyglądać ale jeszcze do tego szybciej jeździć Czerwony rant wydaje mi się że będzie całkiem nieźle wyglądał, rozruszał by to czarno-białe malowanie, ale sam decyduj. A z tym wnętrzem to się tak nie spiesz, klamka i korbka szyb do poprawki, ładny wasch by się przydał, sprzętu audio nie widzę- taka kozacka fura bez nagłośnienia się nie obejdzie Jak tak się na nią jeszcze patrze to wydaje mi się że mógłbys się o pasy bezpieczeństwa pokusić, nie jest trudno zrobić, a o niebo lepiej wygląda.

Trzymam kciuki za projekt i pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie!

 

Co do koloru paska to rozważam takie pozycje (takie mam na stanie):

- czerwony Humbrol 60 (mat ale i tak muszę psiknąć połyskiem)

- żółty Humbrol 154

- niebieski Humbrol 14

Zobaczy się jeszcze na jaki kolor się zdecyduję...

 

Co do nagłośnienia - nie będę nic takiego robił

Autko ma mieć charakter amatorskiej maszynki do driftu używanej na codzień... Z tego względu są seryjne fotele i nie ma klatki.

Pasy - hmm... może i dobry pomysł Kierowcy postaram się zrobić szelki a pasażer będzie miał zwykłe 3-punktowe...

 

Tak więc...

Bokiem albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej pany, jedzim z tym koksem...

 

Wnętrze dostało pasy bezpieczeństwa (nie powalają na kolana ale są przyzwoite):

100_3331.jpg

 

 

Karoseria w kolorze białym:

100_3328.jpg

100_3329.jpg

100_3327.jpg

 

 

Jak sobie wyschnie na dobre to przeszlifuję na mokro i zabiorę sie za maskowanie...

Pomyślałem sobie poraz kolejny, że skoro to projekt "Tuning" to maska powinna być czarna, tak też ją pomalowałem

Nie wykluczone że na karoserii nakleję jakąś skromną listę płac

 

Tym czasem, bywajcie

Sajonara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda będzie , pasy,zastanowił bym się nad wykonaniem ich ponownie (są nierówne względem siebie i ten kolor ) - chyba że tak ma być,nie znam się za bardzo na rzeczy.

Rozglądnij się na allegro za pasami , niedawno widziałem zestawik za 15 zł

Albo pomyśl nad innym materiałem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przednim zderzaku widać braki w szpachli, w miejscach łączenia się płytek, trzeba by poprawić. Co do pasów to najważniejsze że tobie się podobają, ale myślę że od folii lepsza już by była, a najlepiej właśnie specjalny materiał, ma on fakturę podobną do rzeczywistych pasów ;)

Widzę też że wascha zrobiłeś, ładnie popraw tylko malowanie detali.

Aha i przy pasach trzeba by jeszcze tą metalową spinkę, oczywiście tylko tą na fotelu pasażera. Czarna maska i lista płac to dla mnie świetny pomysł

A jaki kolor na felgi wybrałeś ?

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie!

Pasy są zrobione z papieru, fototrawione nie są na moją kieszeń (student), przy fotelu pasażera "zatrzask" zsunął sie pod fotel (nie na serio ale można tak twierdzić) Szelki są zielone bo to tandetna podróba pasów Takata czyli obowiązkowych pasów w dżapańcach

Przedni zderzak będzie jeszcze obrabiany a cołość szlifowana

Felgi już schną, są białe, co do paseczka to jeszcze nie zdecydowałem

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pasowały by lepiej czarne pasy, bo ta zieleń nie bardzo. Ale to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Na razie ładnie . Z czego te opaski na silniku z drutu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Felgi są już we właściwym kolorze:

100_3348.jpg

 

 

A tu warianty kolorystyczne ewentualnych pasków na rantach:

100_3349.jpg

 

 

Farbka nr 14 to ta sama którą malowane były zaciski hamulcowe i pokrywa zaworów w moim Skylinie R32.

 

Może zróbmy głosowanie

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3 - ty mi tu nie czaruj o czerwonym tylko rozpakuj model do projektu

Spoko Supra dzisiaj będzie, i jeszcze na dodatek taka mała niespodzianka

 

Ooo... Supra No to z grubej rury będzie

 

A co do hachi, to zabrałem się za maskowanie kasty, narazie mam zderzaki oklejone, pomalowałem komorę silnika, zrobiłem filtr stożkowy i w zasadzie to by było już...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.