Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Modell Trans


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem modeli i konwersji firmy Modell Trans

 

Zawsze byłem ale nasze sklepy chyba nie są zainteresowane,a szkoda bo firma ciekawa.

Więc zapraszam do sklepu, na dniach (jutro lub pojutrze) będą już nowe modele w sprzedaży. Jest również możliwość realizowania zamówień indywidualnych. Wszelkie pytania proszę kierować na adres: sklep@tankmodels.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej?

Oczywiście że tak, praktycznie jestem na nią nastawiony w 99%, ale jest również możliwość odbioru osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mogę zagwarantować wyroby Modell Trans. Czekam na pytania i zamówienia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie taka małą prośbę bo widzę że na takie zaśmiecanie moderatorzy nie reagują a czytać takie coś już się odechciewa. Dział Nowości i In-Boxy traktujesz jak swój bazar albo sklep a od tego jest odpowiedni dział taki jak Giełda ewentualnie odpowiedni dla Sklepów. Rozumiem że rozkręcasz sklep ale uszanuj to do czego ten dział służy bo to już naprawdę jest męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jak dotąd zakupiłem tylko trochę ''bambetli'' do tanków i ''Karaluszka'' TK-3...ale jest ok.Jakiś mega ''niespodzianek'' nie było.Jakość dobra,sama obróbka bez problemów,czyste odlewy.

http://www.dioramy.fora.pl/pojazdy-wojskowe-warsztat,12/tankietka-tk-3-modelltrans-1-72-zywica,4458.html

Jak kogoś interesuje.

Teraz czekam na zawieszenie do FT - 17 [bo poległem przy RPM-ie]...Ha - właśnie dotarło!...Czysto ,kilka błonek...

i na traki do Mk I/IV [ kiedy?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wkrótce w sprzedaży pojawią się nowe konwersje do modelu Stryker'a firmy Academy. Będzie go można zwaloryzować do2-ch wersji:

 

- M1134 ATGM (Anti-Tank Guided Missile) Nowość!

- M1127 Stryker RV (Reconnaissance Vehicle) Nowość!

 

Do tej pory są dostępne dwie inne:

 

- M1128 MGS (Mobile Gun System) cena: 65,50 zł (Nowa!)

- M1133 Stryker MEV (Medical Evacuation Vehicle) cena: 62,50 zł (Nowa!)

 

------------------------

 

M1134 ATGM

 

M1134ATGM.jpg

 

M1127 Stryker RV

 

M1127RV.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapowiedzi nowości z Modell Trans'a na wrzesień:

 

- M1129 Stryker MC (Mortar Carrier) (konw. do Academy)

- M1130 Stryker CV (Command Vehicle) (konw. do Academy)

- M1135 Stryker NBC RV. (konw. do Academy)

- ASLAV-25. (konw. do Trumpeter LAV-25)

 

- Sd.Kfz.251 Ausf.D with 2 cm Flak 38 (7 Pz.Div) (kon. do Dragon'a)

- GMC AFKWX 353 C.O.E (2,5 ton 6x6)

- Wheels with Libya Sand Tires for TL-37 (konw. dla ACE)

- E-50 Entwiklungspanzer (konw. do Tiger II Revell'a)

- Churchill Mk.III AVRE with Mk.II cupola

 

Oczywiście również wkrótce w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie kilka konwersji Modell Transu plus zestaw figurek (część kupiłem sobie za granicą, a część od dystrybutora krajowego ;) ). Muszę powiedzieć, że CMK to może im buty czyścić jeżeli chodzi o jakość. Układ jezdny do P-107 Unic i do M13/41 jest świetnej jakości. Gąski do R35 z RPM również. Koła do Lancii Lince podobnie - doskonały detal i jak to mówią Anglosasi - "crispy". Figurki wyglądają ok, ale kolor żywicy nie pozwala na ocenę detali. Jak psiknę jakimś podkładem to dam znać jak to wygląda. Generalnie jestem zadowolony z produktów i chyba na tym się nie skończy, ale następny zakup to będzie już raczej kompletny model niż konwersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Dobrze czytać taką opinie, nie miałem jeszcze do czynienia z żywicą większą niż końcówki lin firmy Eureka XXL. A to jak żywice MT się prezentują i jak są oceniane [tu na forum] myślę, że za jakiś czas można by się skusić na małą konwersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę, którą skala72 ma w podpisie. Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że jak zacznę warsztaty tych pojazdów, do których konwersje zakupiłem to wrzucę bardziej szczegółowe opisy i opinię ze "składalności" tych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!

 

Na pewno jest to dobra wiadomość dla wszystkich modelarzy już znających i tych którzy dopiero poznają modele żywiczne Modell Trans'a.

 

Wraz z firmą Modell Trans zostały ustalone nowe ceny na modele i konwersje na rynek Polski, które są niższe.

 

Zapraszam do odwiedzania firmowej strony i zapisania się do Newslettera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.