Jump to content

Głosujemy w/s utworzenia projektu 'Irak i Afganistan'

Czy jesteś za utworzeniem projektu grupowego "Irak i Afganistan"?  

63 members have voted

1. 1. Czy jesteś za utworzeniem projektu grupowego "Irak i Afganistan"?

• Tak
      51
    • Nie
      12

Recommended Posts

Idąc z pomocą koledze Barthassowi utworzyłem ankietę, w której możecie wypowiedzieć się w sprawie utworzenia projektu grupowego.

Pozdrawiam

W związku z pytaniami użytkowników o czas trwania ankiety informuję, że ankieta została uruchomiona na okres 14 dni. Wyniki ankiety zostaną opublikowane automatycznie po jej zakończeniu.

Pozdrawiam

Nie mówię, że nie ale, mamy 3 otwarte projekty, zbliżają się Barwy Forum, a z resztą Irak i Afganistan to malowania najczęściej na piaskowy itp, czyli kolory forum.

Nie lepiej z tym projektem poczekać?

mamy 3 otwarte projekty,

W tym dwa zdechły a humvee kończy się za jakieś dwa miesiące...

Humvee ma możliwość przedłużenia w przypadku dużego zainteresowania Tak sobie zastrzegliśmy przy starcie. Pytanie tylko, jak sprecyzować "duże zainteresowanie". Czy 15 modelarzy mających otwarte około 30 warsztatów, kolejnych 2 modelarzy zgłaszających niedawno chęć dołączenia, codziennie kilka/kilkanaście postów w ogólnej dyskusji to "duże zainteresowanie"?

Co do projektu "Irak/Afganistan" - głosowałem na "tak", bo jest to moja ulubiona tematyka. Faktycznie może się trochę pokrywać i z HUMVEE, i z Barwami Forum. Ale co tam - cały czas jestem na "tak"

• 2 weeks later...

No cóż drodzy państwo, z 51 głosami popierającymi utworzenie projektu I&A czas zacząć, już za niedługo pojawi się dział pt. Irak & Afganistan. Reszta informacji, regulamin itd. pojawią się za niedługo.

Łał, to trzeba się spodziewać aż 51 uczestników w projekcie. Super.

Też w to wchodzę ! Macie kolejny głos na tak.

Rzadko tu bywam i w ogóle rzadko udaje mi się skończyć jakiś model, ale Afganistan to mój konik. Od czerwca będę miał wreszcie czas żeby zmontować T-55