Jump to content

Nowości Italeri, Revell itd.

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

No Italeri się postarało. W sumie jeśli chodzi o ciężarówki już dawno nie wypuściło nic kompletnie nowego. Albo były jakieś reedycje, albo "nowości" ze zmienionymi kalkami, albo w zasadzie parę zewnętrznych zmian jak np DAF XF95->XF105. Mam nadzieję ze ta naczepka to zapowiedź większej ilości całkowicie nowych modeli. Stralis wciąż mi się marzy

dzisiejsza odpowiedź z Drimu w sprawie wanny:

" Witam,

produkcja i dystrybucja tego modelu jest zaplanowana na 38 tydzień 2009 roku. Niestety transport dla naszej firmy został już spakowany i jest w drodze. W związku z powyższym model pojawi się w sprzedaży dopiero w pażdzierniku. "

No co za pech. Wychodzi na to, że jakby wysłali do Drimu modele w przyszłym tygodniu to prawdopodobnie wanna byłaby w Polsce jeszcze we wrześniu.

Ja jestem tylko ciekawy kiedy to do nas dotrze! Pewnie w tym czsie bede już mial gromadke dzieci!

Nie jesteśmy już 3-cim światem. Model dotrze zapewne w pierwszej przesyłce do DRIMu po rozpoczęciu produkcji. Poza tym, oficjalna premiera wywrotki ma być w przyszłym miesiącu. W sklepach internetowych nadal nie pokazują pudełka.

A tak nawiasem mówiąc, to zawsze można kupić za granicą.

Pozdrowienia.

Fujimi Honda Odyssey 1/24

73943649.jpg

Fujimi Fiat 500 Abarth 1/24

91167402.jpg

Fujimi Nissan Cube 1/24

34746856.jpg

Aoshima Mitsubishi Lancer Evolution X Rally Art 1/24

86102354.jpg

Aoshima Mitsubishi Lancer Evolution X K-on! 1/24

76929218.jpg

Nie wie ktoś może kiedy będzie się można spodziewać Trampka z Revella w sklepach?