Jump to content
tornado

Nowości Italeri, Revell itd.

Recommended Posts

Mozliwe fajnie by było bo nowe modele są bardzo dobrze wykonane i posiadają sporo detali ale wątpię pewnie o reedycja lub przerobili jakiś starszy model dodając kalki i np nowy zderzak. No nic można tak gdybać będzie dostępny to wtedy zobaczymy jak jest.

Ale cena fajna. 50$ to uczciwie. Jeśli tylko jakiś polski sklep będzie go miał po normalnych cenach, a jakość tego Mustanga będzie zadowalająca, to ja się piszę na to

Pozdrawiam

Nic nowego do tematu nie wniosłeś no może za pokazaniem złożonego.

Rozumiem, że model był już tu prezentowany. Wybacz, że ośmieliłem się pokazać go ponownie.

Pozdrawiam

Krzysiek

Nic nowego do tematu nie wniosłeś no może za pokazaniem złożonego.

A ja akurat jestem wdzięczny za ten post kolegi. Gdyby nie on nic nie widziałbym o istnieniu takiego Mustanga. Dobra cena a do tego jaka skala krzysiek, dla ciebie

Pozdrawiam

W sumie ta są plusy tego, no bo jeśli ktoś nie czyta forum na bieżąco to mógł tego nie zobaczyć. Więc cofam to co powiedziałem

Nawet jakbyś widział to niemożliwością jest żebyś pamiętał co się działo kilka czy kilkanaście stron wstecz

JarekS ten Daf jest już długi czas dostępny w niektórych krajach o ile się nie mylę... Jak zwykle nowość do nas dociera gdy innym się przeje

Ale sam też chętnie bym go skleił

Guest
JarekS ten Daf jest już długi czas dostępny w niektórych krajach o ile się nie mylę... Jak zwykle nowość do nas dociera gdy innym się przeje

Raczej nie jest zbyt długo dostępny, a nowości wcale do nas późno nie docierają. Po prostu dostawy Italeri do Drim-u (jedyny oficjalny dystrybutor na Polskę), przycjodzą raz w miesiącu i to pod koniec każdego miesiąca. Jeśli nie dotrą teraz, to za miesiąc.

Hmm... Już dawno na wettringerze widziałem relację z budowy tego modelu i w pierwszym poście pudełko było nowe, takie jak teraz mają ciężarówki Italeri... Nie skłamię jesli powiem ze widziałem to ponad pół roku temu

Guest

Nie wiem do końca, jak to jest, ale czasem jakiś reedycyjny model ciężarówki wychodzi w jednym (jedynym kraju), a dopiero za pół roku jest dostępny w pozostałych krajach. Tak samo było ze Scaniami 142M i 143. Możliwe, że teraz podobnie było z Dafem, ponieważ nie był on nigdzie dostępny. Sklep Modelltrucks&Parts stosunkowo szybko dostaje nowości, które również i u nas pojawiają się w podobnym czasie, co w innych europejskich krajach.

Pozdrawiam.

Hmmm, mam takie wrażenie, że odlewy się chyba polepszyły. Szczególnie kierownica ładna, a nawet w nowym SLS pozostawia trochę do życzenia.

Pozdrawiam

Bardzo interesował mnie ten London Bus, ale jak podaje Revell, tam jest 150 części. Dość ubogo to wygląda.

Guest
Italeri wydało reedycje modelu DAF 3300 Turbo

Drugi post od góry na tej stronie...

Tymczasem mamy kolejny limitowany model Italeri do Modelltrucks&Parts:

Volvo

Możliwe zatem, że będzie reedycja Volvo Eddie Stobart lub tej drugiej solówki, albo też zupełnie nowy model. Podobnie było ze Scanią solówką - najpierw pojawiła się limitowana edycja Scanii Canvas z przyczepą dla Modelltrucks&Parts, a niedługo potem wyszła reedycja samej Scanii.

Pozdrowienia.

Sądząc po międzyosiówkach jest to reedycja Volvo "Eddie Stobart Ltd." (miałem takie daaawno temu) jednak że jest to nowsze FH.