Jump to content
tornado

Nowości Italeri, Revell itd.

Recommended Posts

-Ciężarówka na ostatniej fotce w lewym rogu z podpisem NEW, niestety po tym fragmencie nie mogę dojśc do tego co to za model.

Raczej Volvo FH

Zastanawia mnie czy Scania będzie miała dodatki które są widocznie na zdjęciu powyżej, a jeśli nawet nie to czy nie jest poprawiony zderzak? W sensie nie jest wysunięty do przodu, tylko ładnie spasowany jest.

http://italeri.com/scheda.asp?idProdotto=2048&idCategoria=7&idSottocategoria=35 tutaj jest już tak jak było..

Jak na moje to nie będzie Volvo, mi to bardziej przypomina Mana TGX ale wątpię żeby to był ten model, dla porównania daję podobną fotkę:

WEB%20MAN%20TGX%20V8%20XXL.jpg

PS: Co do "Griffina" to już widać czym różni sie model od boxartu - nie ma orurowania na globie, szerokiej blendy przeciwsłonecznej, owiewek okien, zapewne też model nie będzie miał poszerzeń błotników i kół SS a o nowym wnętrzu już nie wspomnę. Boczny wydech i orurowanie pod zderzakiem jest z akcesoriów.

Pierwsze informacje z targów Toy Fair w Norymberdze ...

italeri16.jpg

...

Kolego, nie masz zbliżenia wagonów z powyższego zdjęcia?

Kurcze, revell ma tak fajne pomysły, ale już z wykonaniem ich jest średnio. Miałem smaka na GTO i Apertę, ale nie wyglądają jakoś porywająco. ALe za to DTMy i ta 250 GT już wyglądają obiecująco

Shelby za to jest super. Wielki, jak dla mnie dobrze zrobiony i prawdopodobnie powinien być taki.

VVitek, miałbyś może jakąś dokładniejszą fotkę tego Camaro?

Pozdrawiam

Niestety nie mam zbliżenia wagonów, ale poszukam czegoś.

Nie mam fotek Camaro z targów, ale jest to model który wydał amerykański Revell-Monogram, u nas będzie to ten sam model tylko w innym pudełku.

8703116497.jpg

95218167.jpg

58082793.jpg

34510466.jpg

92739334.jpg

36450292.jpg

98189134l.jpg

11149672.jpg

69367629.jpg

Kilka nowości firmy ICM w skali 1/35

icm01.jpg

icm02.jpg

icm03.jpg

icm05.jpg

icm07.jpg

Italeri według niestety ciągle niepotwierdzonych informacji wznowi w tym roku te oto modele

70a0df02b4e78ff5.jpg

Niezidentyfikowaną ciężaówką z wcześniejszych zdjęć jest najprawdopodobniej Man TGX

Mam nadzieję ,że TGX będzie miał silnik i skrętną oś ,poza tym myślę ,że Italka nawet się spisała z tymi nowościami i dobrze ,że powróciły starsze modele takie jak Western czy SK z zabudową .

Czyli tak jak mówiłem, będzie to TGX

Ale nie byłbym taki pewien silnika i reszty, na moję będzie to rama TGA tylko kabina zmieniona, no ale cóż, jeśli będzie to zupełnie nowy model jak Stralis to tylko się cieszyć

Czyli tak jak mówiłem, będzie to TGX

Ale nie byłbym taki pewien silnika i reszty, na moję będzie to rama TGA tylko kabina zmieniona, no ale cóż, jeśli będzie to zupełnie nowy model jak Stralis to tylko się cieszyć

Zapewne masz rację ,bo tylko Iveco ma napisane 100% news .

Będzie reedycja Merca i Wester star'a, przydał by się przypływ gotówki .

A czy znane są może terminy ukazania się reedycji solówki Mercedes Canvas Truck oraz przyczepy Canvas Trailer ??

Edited by Guest

Czy znane są moze terminy ukazania się reedycji solówki Mercedes Canvas Truck oraz przyczepy Canvas Trailer ??

U nas pewnie będzie to w trzecim lub czwartym kwartale, ale na ebayu na bank wcześniej

I na allegro też pewnie będzie wcześniej ,jak tylko modele pojawią się za granicą to pozwożą do pl ,tylko ciekawe ile zawołają , bo już teraz ceny obecnych modeli są makabryczne ;/ .

Zdjęcia MANa TGX z targów Toy Fair

3134626163633636.jpg

3162343564333363.jpg

3163306330373262.jpg

3265373966643563.jpg

Zapomniałem dodać w poprzednich postach, źródła zdjęć i wiadomości: ipmsdeutschland.de, wettringer-modellbauforum.de, truckmodelworld.com

Wznowienie DAF NTT mnie interesuje. Wydali go kiedyś jako wywrotkę, a że ostatnio Fredek był z tą samą wanną, to może warto poczekać.

Wczoraj na jednym z niemieckich modelarskich forum wyczytałem takie stwierdzenie na temat Revellowskiego Lone Stara że to Revelowska konkurencja ?????