Skocz do zawartości

[I&A]Streets of Najaf - Academy+Trumpeter+inne - 1:35


Rafał Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jaką farbą malowałeś płytki

 

W sumie to nawet nie wiem. Wziąłem trochę jasnego brązowego,zmieszałem z jaskrawym żółtym i wyszedł

 

Podmalowałem trochę ramę.

tn_DSC08183.jpg

tn_DSC08185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik fajnie pomalowałeś, ale Panie!!!! Wydech nie rdzewieje tak jak u Ciebie. Nigdy tak równo i ile on by musial jeździć aby tak zardzewieć? Pamiętaj ze baza jest kolor srebrny i on dopiero ma rdzawe przebarwienia (suchy pędzel). No i jeszcze na srebrno tarcze hamulców i część obudowy mechanizmu różnicowego (??chyba??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
silnik fajnie pomalowałeś, ale Panie!!!! Wydech nie rdzewieje tak jak u Ciebie. Nigdy tak równo i ile on by musial jeździć aby tak zardzewieć? Pamiętaj ze baza jest kolor srebrny i on dopiero ma rdzawe przebarwienia (suchy pędzel). No i jeszcze na srebrno tarcze hamulców i część obudowy mechanizmu różnicowego (??chyba??)

 

Hmm co do tłumika to może narto było by go poprawić. Przy jego malowaniu wzorowałem się na innych modelach HUMVEE, bo nie mogłem znaleźć fotek podwozia. Dzięki za informację. Reszta będzie jest domalowywana.

 

 

Co do Humvee, no to wydech raziii, popraw go czym prędzej

 

Jak Pójdą pigmenty i łosz to przygaśnie. Zresztą i tak tego nie będzie widać.

 

Masz chociaż numery tych farb bo nie wiem na jaki kolor pomalować swój.

 

Jak już pisałem brałem farby na oko. Wystarczy przeszukać katalog vallejo czy innych farb, a nie iść na łatwiznę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skinn3r napisał:

Co do Humvee, no to wydech raziii, popraw go czym prędzej Smile

 

 

Jak Pójdą pigmenty i łosz to przygaśnie. Zresztą i tak tego nie będzie widać.

Co nie zmienia faktu, że prawi niemożliwe jest że tak zardzewiał. Proszę, pomaluj go na srebrno i przyrdzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pójdą pigmenty i łosz to przygaśnie. Zresztą i tak tego nie będzie widać.

No ładnie... Tak nie można Fakt faktem nie będzie widać, ale to siłą rzeczy teraz będzie przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skinn3r napisał:

Co do Humvee, no to wydech raziii, popraw go czym prędzej Smile

 

 

Jak Pójdą pigmenty i łosz to przygaśnie. Zresztą i tak tego nie będzie widać.

Co nie zmienia faktu, że prawi niemożliwe jest że tak zardzewiał. Proszę, pomaluj go na srebrno i przyrdzew.

 

Na szczęście jest wsadzony na sucho więc łatwo będzie go przemalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnimi czasy trochę podziałałem przy Hummerku. Wymieniłem uchwyty na druciane, a tylną ściankę z plastikowej wymieniłem na chusteczkową. Wyciąłem również beznadziejnie wykonaną półkę pod radio, którą właśnie męczę od podstaw. Doszły również żywiczne koła fotele i radio.

tn_DSC09309.jpg

tn_DSC09310.jpg

tn_DSC09311.jpg

tn_DSC09313.jpg

tn_DSC09314.jpg

tn_DSC09315.jpg

tn_DSC09316.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem uchwyty na druciane, a tylną ściankę z plastikowej wymieniłem na chusteczkową. Wyciąłem również beznadziejnie wykonaną półkę pod radio, którą właśnie męczę od podstaw. Doszły również żywiczne koła fotele i radio.

 

 

Na wewnętrzne strony przegrody między kabiną, a paką oraz tylnej klapy polecam opakowanie ciastek "Kapitańskich" z Biedronki - przetłoczenia niemal idealne. Plus trochę szpachli i paski papieru lub cienkiej blaszki - wychodzi całkiem porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.