Skocz do zawartości

Na przywitanie się - Scania R144L


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie(!)

Od jakiegoś czasu jestem wiernym czytelnikiem Waszego forum, jednak dopiero teraz postanowiłem (za Waszym pozwoleniem) dołączyć do Was;) Modelarstwem zajmuje się już jakiś czas (z różnymi przerwami) niemniej jednak była to zabawa w kartoniku. W plastiku przyznam, że jestem nowicjuszem (raczkuje). Na dzień dobry chciałem zaprezentować model pewnie wszystkim znany - Scanię 144. Słowa krytyki, z racji że dopiero się uczę modelarstwa w plastiku, będą mile widziane;) Pozdrawiam.

 

2e83b8e3353c2261m.jpg 6d1c62932f2363a9m.jpg 8d6abfbb88ea004am.jpg 5a02532cd664f706m.jpg 976cb3d8751b14b9m.jpg 22d33fa22b098559m.jpg eb508f33294de2c4m.jpg f07de6be7466b343m.jpg 304c8dccde48375am.jpg e2435edd71dcda72m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Super model Jak na początki z plastikami to jestem pod wrażeniem Nie podobają mi się tylko przednie halogeny w zderzaku, bo takie jakby zaparowane (?) i na przedniej szybie może mi się wydaje, ale chyba widzę klej na brzegach (chodzi mi o drugą fotkę)

To tylę ode mnie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje Abarth_127, nie mam doświadczenia z klejami, a ten był za rzadki chyba, albo ja coś zrobiłem niestarannie:/ w sumie mogłem pomalować szybkę na czarno i zostawić tylko otwory imitujące halogeny, jednak chciałem zrobić jak w oryginale i ... zepsułem:( Następnym razem postaram się te niedociągnięcia jakoś wyeliminować;) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajny model jak na poczatek. Co do szyb, to tak jak kolega powyzej - Humbrol Clear Fix. Tylko najlepiej dla zaznajomienia to sobie popraktykuj z tym humbrolem, bo tez mozna zmascic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Twój pierwszy model to strach pomyśleć jakie wypasione będą następne Scania bardzo mi się podoba jest wykonana bardzo starannie i dokładnie. Jedynie takie elementy jak te halogeny to sprawa gustu osobiście mi to nie przeszkadza, gdyby była prowadzona relacja z budowy to mozna by było temu zapobiec ale jak mówie to kwestja gustu.

Do relacji z budowy Volviaczka oczywiście serdecznie zapraszamy

P.S. Chętnie bym śledził tą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.