Jump to content
PKD4GA

Fotografie w dzialach ....

Recommended Posts

Nie rozumiem o co wam chodzi. Regulamin wyraźnie ustala wielkość zdjęcia, które obciąża łącza. Niestety regulamin nie mówi, czy lepsze są miniaturki czy zdjęcia 800x600. Uważam, że powinien się w nim znaleźć zapis, który określałby, które rozwiązanie jest lepsze bo tak jak jest teraz to są tylko niepotrzebne dyskusje...
9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 800 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych.

Nie dopuszcza się stosowania linków w relacjach warsztatowych i galeriach. Wyjątkiem są linki używane w uzasadnionych przypadkach w dyskusjach prowadzące do wielkoformatowych zdjęć, które w przypadku umieszczenia bezpośrednio na forum w tagach nadmiernie obciążałyby wolniejsze połączenia internetowe.

Aha.

Hm, może a regulaminie powinien być jeszcze zapis o wielkości modelu, który kwalifikuje się do pokazania na forum? Hmmm...

Aha.

Hm, może a regulaminie powinien być jeszcze zapis o wielkości modelu, który kwalifikuje się do pokazania na forum? Hmmm...

Regulamin forum nie reguluje "podmiotu" pracy forumowiczów na forum... Czy coś jeszcze jest dla ciebie nie jasne z regulaminu forum??.... Chętnie ci to wytłumaczymy...

Skoro jest okazja...

5. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Netykiety, a w szczególności do ograniczenia odpowiedzi nie wnoszących do dyskusji treści merytorycznych.

6. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania powszechnych zasad kultury wypowiedzi i słowa. Niedopuszczalne jest stosowanie tonu oraz słownictwa poniżającego lub wyszydzającego innych Użytkowników, a także prowadzenie dyskusji w sposób celowy urażający drugą ze stron.

Rozumiem, że załogi to nie obowiązuje i jak ktoś z was przestrzega tego to jego dobra wola?

Hejka Ostach - mysle ze warto nabrac dystansu do wirtualnej rzeczywistosci. To tylko uluda, miraz i zwykle forum internetowe, szkoda sie afektowac.

Niestety nie sledzilem Twoich wpisow, wiec nie mam zdania czy ktos z zalogi (pewnie admin skoro napisales mu: "jego wysokość, nieokreślona w liczbie i rodzaju, alfa i omega, ADMIN") Cie skrzywdzil. Jezeli faktycznie sie tak stalo, to rozumiem ze chcesz sie odegrac?

Pozdr.

Pawel

A ja mam takie pytanie proste jak drut ,jak do cholery wstawic zdjecie na forum które mam w komputerze?

Edited by Guest

Czyli musze załozyc konto na jakiejs tam stronie(np. photobucket.com) i umieszczac na niej zdjecia a na forum wklejac linki?

Tak. Tylko te linki podświetlasz i dajesz funkcję Img w poście link.

Ok,dziękuję koledze/gom za wyjaśnienia.Teoria wydaje się banalna zobaczymy w praktyce.

Czyli musze załozyc konto na jakiejs tam stronie(np. photobucket.com) i umieszczac na niej zdjecia a na forum wklejac linki?

Tak. Tylko te linki podświetlasz i dajesz funkcję Img w poście link.
Właśnie, że NIE.... Photobucket ma taką funkcję, że automatycznie tworzy właściwe linki w zależności czy chce się mieć całą fotkę tutaj na forum, czy miniaturkę z linkiem do dużej.... czy jeszcze coś innego... Po prostu kopiuje się odpowiedni kod wygenerowany przez photobucket i JEDYNIE wkleja w treść postu, bez żadnego umieszczania pomiędzy znacznikami "img". Ot, cała zabawa

Marcin, photobucket po tych zasranych zmianach nie generuje linków do pełnego widoku zdjęcia ze znacznikami , ale same "gołe" linki. Znaczniki trzeba wstawić osobno. Natomiast nic nie trzeba zrobić w przypadku wstawiania klikalnych miniaturek.

Też jesteś w błędzie...

Poniżej fotka ze skopiowanego linka, wygenerowanego przez photobucket - ja żadnych znaczników nie dodawałem - kopiuj / wklej

shinano_086_zpsa0f7f0a3.jpg

A owy link wygląda tak: http://i159.photobucket.com/albums/t125/Maro_PL/Shinano/shinano_086_zpsa0f7f0a3.jpg[/img - z oczywistych względów usunąłem nawias końcowy.

W takim razie ten nowy photobucket jest dla mnie jeszcze większą zagadką A był taki fajny nieskomplikowany, intuicyjny wręcz, to im się zachciało zmian... Wszystko przez to wszechobecne zfejsbukowienie świata

Podłączę się pod temat odnośnie fotek .

Mam pytanie do Kolegów korzystających z Imageshacka. Nie mogę od paru dni ani wrzucić , ani obejrzeć żadnego zdjęcia z tego hostingu .Wyświetla mi się komunikat że moja przeglądarka jest " za stara " i nie obsługuje hostingu .Mam IE-9 , nic z tego nie rozumiem , do tej pory wszystko było OK. Pewnie mozna przejść na co innego , ale przyzwyczajenie robi swoje .