Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyłem malowanie modelu Żelaznego Demona do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Gunner #2 oraz Ogre Slaughterer od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

 

rb68VJ.jpg

LxS3wW.jpg

Ij5wsi.jpg

j2BgKU.jpg

mJdSSC.jpg

JsecKT.jpg

coPppw.jpg

vaa6nS.jpg

uicjiu.jpg

sSay92.jpg

F0inYL.jpg

HepxIo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem malowanie modelu Zagana do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Zagana użyłem modelu War bull od Scibor MM, który zgodnie z zasadami Warheim FS umieściłem na kwadratowej podstawce 40x40 mm.

 

Zobacz wpis na BLOGU.

 

wyhDZA.jpg

TFdZrV.jpg

3f7AM2.jpg

Vruhhn.jpg

4LXAR3.jpg

vQOHD6.jpg

5duPuS.jpg

VZ9PME.jpg

UwS840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywając scenariusze do Turnieju Warheim FS - Przeklęty Szczurołap zdałem sobie sprawę, że pomimo wielu lat grania wciąż nie posiadam pomalowanego modelu Pomiotu Chaosu.

 

Przejrzałem więc półkę z modelami i znalazłem figurkę pochodzącą z zestawu Sayl the Faithless and Nightmaw od Forge World, która moim zdaniem jest jednym lepszych przedstawień Pomiotu Chaosu.

 

Trzy godziny później model był pomalowany. Aby nadać Pomiotowi Chaosu bardziej oślizgły charakter wykorzystałem Nurgle's Rot od Games Workshop i chemię od AK Interactive.

 

Natomiast ciągnące się za modelem gluty to kleje UHU oraz polimerowy.

 

Model umieściłem na kwadratowej podstawce 40x40 mm od Scibor MM.

 

Zobacz także na BLOGU.

 

WPszjx.jpg

6dTJCB.jpg

bq0nsj.jpg

e8ekrj.jpg

NyDr2r.jpg

Qo3okH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji nagród ufundowanych na Turniej Warheim FS - Przeklęty Szczurołap przez Micro Art Studio otrzymałem do pomalowania zestaw Iron Fence.

 

A ponieważ Maniex na łamach swojego bloga Maniexite ogłosił konkurs, który zorganizował przy współpracy ze sklepem planszóweczka.pl zarywając noc przystąpiłem do malowania.

 

Podobnie jak w przypadku Studni od Black Grom Studio, zwaloryzowałem wycięty laserem z płyty HDF zestaw Iron Fence od Micro Art Studio.

 

Pojedyncze korale umieściłem na pinach na szczytach kolumn, a klejem do drewna i szpilką zrobiłem ćwieki na przęsłach ogrodzenia i na skrzydłach bramy.

 

Na koniec z gipsu, ziemi do kwiatów i kleju zrobiłem podstawki pod ogrodzenie.

 

Malowanie to farby akrylowe i chemia od AK Interactive.

 

Więcej znajdziesz na BLOGU.

 

oM7loW.jpg

q7fXkP.jpg

vx2FuG.jpg

IxaB7s.jpg

FD1GhC.jpg

YqjB9S.jpg

ZCDmRu.jpg

9m8DXf.jpg

loiBom.jpg

euL7Wy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem malowanie modelu Wilczego Jeźdźca do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Wilczego Jeźdźca użyłem modelu Goblin Warrior on Dog od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

 

Yg1GM3.jpg

HODLFx.jpg

w8MHL6.jpg

K2ZbEf.jpg

aSBemA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zakończyłem malowanie modelu Wilczego Jeźdźca do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Wilczego Jeźdźca użyłem modelu Goblin Warrior on Dog od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

 

N1ppj5.jpg

UXUSwF.jpg

1q5UjP.jpg

BjPx6Y.jpg

aSBemA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix Jaeger wie, że prędzej czy później zginie. Przyjaźń z Gotrekiem Gurnissonem powoduje, że jest to jeszcze pewniejsze. Felix przemierza z Krasnoludem dzikie obszary Starego Świata, szukając niechybnej zguby - jak dotąd, idzie mu całkiem nieźle.

Jakkolwiek by na to spojrzeć, sytuacja jest jego winą. Gotrek Gurnisson uratował Felixa Jaegera przed bliskim spotkaniem z przedstawicielami władz w Altdorfie. Potem, podczas pijackiej wyprawy po knajpach, Felix poprzysiągł swemu nowemu towarzyszowi, że opisze jego czyny we wspaniałym poemacie. Gdy tylko wytrzeźwiał, Felix Jaeger zdał sobie sprawę, że śmierć Pogromcy Trolli może być ostatnią rzeczą, jaką zobaczy w swym życiu. Od tego czasu jego losy są, delikatnie mówiąc, ciekawe. Często tęskni za czasami, gdy był poetą i żakiem w Altdorfie, a nawet za nudnym życiem sprzedawcy wełny, jakie wiódł jego ojciec.

Felix Jaeger jest spokojny i przyjacielski. Mimo to jego twarz stale wykrzywia grymas strachu, co jest raczej zaskakujące w przypadku oczekującego rychłej śmierci przyjaciela Gotreka Gurnissona. Mówi z akcentem altdorfkim i z tego powodu ludzie często go nie doceniają. Życie u boku Pogromcy Trolli zrobiło z poety twardego człowieka. Nie należy on jednak do tych, którzy szukają kłopotów - po prostu nauczył się radzić sobie z nimi.

 

Gotrek Gurnisson to typowy Pogromca Trolli: jest dumny, wojowniczy, lojalny wobec przyjaciół, bezwzględny dla wrogów. Śmierć jest dla niego niczym. Szuka jej, z radością witając każdą okazję, która pozwoli mu zginąć. Z biegiem czasu wprawił się w walce przeciwko nieprawdopodobnie potężnym siłom. Śmierć jest jedyną rzeczą, jakiej dotąd nie zaznał, ma być pokutą za jego przeszłe grzechy. Jest tylko jeden problem: Gotrek ma zbyt dużo szczęścia, jest zbyt silny albo zbyt mocno pragnie śmierci. Staje twarzą w twarz z wszelkimi niebezpieczeństwami i, uzbrojony w ukochany topór, przezwycięża je.

W chwilach wytchnienia Gotrek jest osobą bardzo melancholijną, oddającą się głębią depresji i cudownym otchłaniom pijaństwa. Za swą szorstką powierzchownością ukrywa zaskakująco światły umysł - zna doskonale historię Krasnoludów, ma talent do wszelkich rzemiosł. Przy wielu okazjach widać, jak dobrze zna się na inżynierii Krasnoludów. Wpadł jednak w szpony gorzkiej samotności - utracił rodzinę i klan, co jest rzeczą straszną dla każdego Krasnoluda. Jego jedynym prawdziwym przyjacielem jest Felix Jaeger, ludzki poeta.

Gdy Gotrek Gurnisson znajdzie się w centrum wydarzeń - to znaczy w samym środku bitwy - staje się jednym z najgroźniejszych wojowników Starego Świata. Wówczas nic nie jest w stanie go zatrzymać. Jego pogarda dla niebezpieczeństwa, połączona z umiejętnościami, jakimi niewielu może się poszczycić, powoduje, że dla większości wrogów jest on ostatnim przeciwnikiem w życiu. Nawet bez swego topora oddaje ciosy ze sporą nawiązką. Jak każdemu Pogromcy Trolli, brak mu również subtelności - finezyjna taktyka to dla niego SZARŻA.

 

Po wielu latach udało mi się w końcu kupić i pomalować modele Felixa Jaegera oraz Gotreka Gurnissona od Games Workshop, a ponieważ tematem kwietniowej edycji FKB są zęby pomalowałem także model krokodyla z Kinder Suprise.

 

Model krokodyla umieściłem na scenicznej podstawce o wymiarach 40x40 mm.

 

GmCS1d.jpg

zHdkDn.jpg

kHKLkt.jpg

zQ6kd2.jpg

uimh0D.jpg

y0D2RS.jpg

2CkeFq.jpg

sQBIT4.jpg

tCXUZ3.jpg

yItSXe.jpg

IxN9W6.jpg

KrbjM0.jpg

7Ueu6P.jpg

NK2cYX.jpg

tRYb6w.jpg

2VlX0r.jpg

2EsMbt.jpg

WYFOyT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dziękuję, QC...nawet nie wiesz, jak mi humor ta fotka poprawiła...

 

2VlX0r.jpg

 

Ma crocs swój charakter, ma swój styl

 

Oczywiście żadnej książki o przygodach F&G nie znam, ale bardzo fajnie się prezentują.

 

PS Jakbyś kiedyś potrzebował niecvo bardziej humanoidalnego krokodyla, to mam Lizarda z Marvel500 i mogę sprezentować ;)

https://www.entertainmentearth.com/images/AUTOIMAGES/HSB2981EElg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza machina wojenna to rydwan, który zbudowałem z części pozostałych z zestawu Screaming Bell od GW oraz bitsów z Rydwanu Goblinów oraz wielu różnych tarcz, które Skaveni zdobyli na polach bitew.

 

Natomiast Wilkoszczury to prosta konwersja polegająca na dodaniu Wilkom od GW siekaczy i szczurzych ogonów.

 

9n2rzg.jpg

kl5tFo.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

 

E5tLs8.jpg

Zri2pi.jpg

cXAELn.jpg

Y9E8zp.jpg

C0byzN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groźne Ci wyszły!

Dzięki.

 

Starałem się dopasować malowanie do rzeźby Scibora, który moim zdaniem mimo pewnej pokraczności i groteski wyrzeźbił całkiem 'nieprzyjemnych' Zielonoskórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się dopasować malowanie do rzeźby Scibora, który moim zdaniem mimo pewnej pokraczności i groteski wyrzeźbił całkiem 'nieprzyjemnych' Zielonoskórych.

 

A mnie się wydają takie pocieszne z tymi kulfoniastymi nosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

 

TvZQjn.jpg

7OqtUO.jpg

QAVZ1V.jpg

UrUqxm.jpg

C0byzN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc jak zwykle! fajne mają te czerwone nochale..pewnie zmarznięci są..

Aaaa!!i ja chcę taki fajny kubek!!

Dzięki.

 

Jaki kubek?

 

 

 

_________________________

Zebrane z tygodnia #374.

 

Witam szanowne państwo-draństwo na DansE MacabrE i zapraszam do lektury oraz komentowania kolejnego wydania Zebranych z tygodnia, cyklu który na blogu ukazuje się od #374 tygodni.

 

Znajdziecie tutaj galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

 

http://quidamcorvus.blogspot.com/2018/05/zebrane-z-tygodnia-374-chosen-from-week.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jak był do trafienia na imprezce

Następny turniej w październiku. Zapraszam.

 

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

 

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

 

ZxEK3k.jpg

2FmWiY.jpg

QAVZ1V.jpg

93aNoj.jpg

C0byzN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.