Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyłem główne prace nad dioramą dla Mrocznych Elfów do Warheim Fantasy Skirmish.

 

Do malowania użyłem farb akrylowych oraz olejnych. Ponadto, całość potraktowałem pigmentami.

 

Aby uzyskać efekt spalenizny (sadza i pęcherze) wrota polałem rozpuszczalnikiem i podpaliłem. Niestety, nie mogłem zrobić podobnie z resztą dioramy, bo pianka spaliłaby się równie szybko jak rozpuszczalnik.

 

W trakcie malowania modeli Mrocznych Elfów mam zamiar zrobić jeszcze ścieki wypływające z rur.

 

Obecnie diorama prezentuje się tak:

 

84918754.jpg

 

Więcej zdjęć na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squigi i towarzyszące im Gobliny uzbrojone w szturchańce to kolejne modele, zresztą bardzo przydatne, które znalazły się w szeregach kompanii Orków i Goblinów do Warheim FS.

 

Prezentowane poniżej figurki, to oryginalne modele GW.

 

oig00k.jpg

 

Więcej na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

W Warheim FS zdecydowana większość kompanii dysponuje śmiercionośnymi machinami, które służą do rozjeżdżania modeli przeciwnika.

 

Orki i Gobliny nie są wyjątkiem, a bohaterowie Zielonoskórych mogą powozić zaprzężonym w dziki rydwanem.

 

Zdjęcia WiP orkowego rydwanu oraz krótki opis budowy znajdziecie TU i TU.

 

oig00o.jpg

 

Więcej zdjęć na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RambOrk to ostatni model, który służy w szeregach kompanii Orków i Goblinów do Warheim FS. Kilka razy nawet doczekał się wystawienia, choć musiało minąć sporo czasu nim jeden z Chopaków odkrył w sobie talent i nauczył się posługiwania bronią palną.

 

Model złożony z korpusu starych Nocnych Goblinów, wielolufowego imperialnego muszkietu oraz ogrzej beczki z WFB. Natomiast naramienniki, ramiona oraz łeb to bitsy z WH 40k.

 

oig00q.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Skończyłem malowanie kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth do Warheim FS. Stąd w najbliższym czasie państwo-draństwo mogą spodziewać się wielu zdjęć zarówno samych modeli jak i dioramy.

 

Więcej na temat malowania figurek znajdziecie czytając starsze wpisy na BLOGU, natomiast o samych modelach możecie przeczytać TUTAJ.

 

Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć!

 

me001hg.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miażdżą

Fajna kolekcja, wypas się będą prezentować na makiecie.

Także - tak jak na border princess pisali - bierz się za teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz

 

Poniżej kolejne zdjęcia Mrocznych Elfów z Naggaroth do gry Warheim Fantasy Skirmish.

 

Tym razem zapraszam do obejrzenia modeli bohaterów.

 

Figurki bohaterów, za wyjątkiem Wieszczki Khaina, którą reprezentuje model Dark Eldar Lhamaean, to połączenie części z zestawu Dark Elf Black Ark Corsairs (korpusy, płaszcze, miecze, sztylety, pistolety strzałkowe) z bitsami z Dark Eldar Kabalite Warriors (nogi i niektóre głowy). Tarcze pochodzą zestawu Dark Elf Cold One Knights.

 

Więcej na temat rekrutacji kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth znajdziecie TUTAJ.

 

Bohaterowie, to w kolejności:

- Szlachcic

- Wieszczka Khaina

- Egzekutor

- Korsarz

 

Oraz dwa alternatywne modele:

- Egzekutor

- Korsarz

 

me005f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne konwersje, fajny sztandar, zwłaszcza ta strona z czaszką.

Co do malowania, to bardzo mi się podoba technicznie, kolorystycznie też ciekawie, jest mrocznie, widać że to mroczniaki.

Jeśli chodzi o podstawki, to szału ni ma, ale jest okej. Najbardziej podoba mi się ta Maryna z warkoczem, i ten korsarz z siecią, szkoda tylko, że sieć jest taka "sztywna". Może pokusiłbyś się o zrobienie nowej?

Ogólnie bardzo na plus, podobają mi się tym bardziej, że sam gram Mrocznymi w Battla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz. Sieci nie będę ruszał, a poziomu stołu nie wygląda najgorzej

 

Dziś kolejne zdjęcia kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth do gry Warheim Fantasy Skirmish.

 

Tym razem zapraszam do obejrzenia modeli stronników, a konkretnie Wojowników, w tym Chorążego & Muzyka.

 

Figurki Wojowników oraz Chorążego & Muzyka to głównie połączenie bitsów Dark Eldar Kabalite Warriors oraz Dark Eldar Wyches. Ponadto, część oręża pochodzi z zestawu Dark Elf Black Ark Corsairs.

 

Więcej na temat rekrutacji kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth znajdziecie TUTAJ.

 

me007y.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne państwo-draństwo zechce obejrzeć kolejne zdjęcia Mrocznych Elfów z Naggaroth do gry Warheim Fantasy Skirmish.

 

Podobnie jak figurki Wojowników, modele Widm to głównie połączenie bitsów Dark Eldar Kabalite Warriors oraz Dark Eldar Wyches. Ponadto, część oręża pochodzi z zestawu Dark Elf Black Ark Corsairs.

 

Widma to modele z zasłoniętymi twarzami, uzbrojone zostały w sztylety i kusze powtarzalne (niech nie zwiedzie was fakt, że wyglądają tak samo jak pistolety strzałkowe, to naprawdę powtarzalne kusze).

 

I znów, więcej na temat rekrutacji Mrocznych Elfów z Naggaroth szanowne państwo-draństwo znajdzie TUTAJ.

 

me009f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia kolejnych zdjęć kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth do gry Warheim Fantasy Skirmish.

 

Do sklejenia figurek Wiedźm Khaina użyłem części z zestawu Dark Eldar Wyches. Modele uzbroiłem w ostrza na łańcuchach oraz miecze Dark Elf Black Ark Corsairs.

 

Więcej na temat rekrutacji Mrocznych Elfów z Naggaroth szanowne państwo-draństwo znajdzie TUTAJ.

 

me010i.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umieściłem na blogu trzy wpisy. Dwa związane są z Warheim FS, pierwszy to zdjęcia Wiedźm Khaina, drugi to fotografie przygotowanej do malowania makiety Arcane Ruins.

Poza tym, w końcu udało mi się także przygotować kilka zdjęć z okolicy w której pracuję i wrzucić je na bloga. Fotografią w skali 1:1 zajmuję się od niedawna i amatorsko ale coraz bardziej mi się to podoba...

 

Dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejnych zdjęć stronników z kompanii Mrocznych Elfów z Naggaroth. Tym razem na fotografiach Jeźdźcy Mroku (na Zimnokrwistych). Bardzo podobają mi się te modele i postanowiłem naciągnąć nieco zasady i przesadzić kawalerzystów na jaszczury. Figurki Jeźdźców Mroku to głównie części Dark Elf Cold One Knights, jedynie głowy pochodzą z zestawów Mrocznych Eldarów.

me011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad kolejną edycją podręcznika do Warheim FS ruszyły, tutaj można przeczytać wpis dotyczący Ścierwowozu.

 

A poniżej zapraszam szanowne państwo-draństwo do obejrzenia kolejnych zdjęć Mrocznych Elfów z Naggaroth.

 

Prezentowane poniżej Harpie to modele Dark Eldar Scourges uzbrojone w miecze Dark Elf Warriors oraz drugą broń pochodząca z innych zestawów.

 

Więcej na temat rekrutacji znajdziecie TUTAJ.

 

me013.jpg

 

Zobacz też na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to dziś ostatnie zdjęcia modeli Mrocznych Elfów z Naggaroth do Warheim FS.

 

Jutro wrzucę z kolei pierwsze zdjęcia dioramy - naprawdę trudno było zrobić w miarę dobre zdjęcia...

 

Ale to jutro. Natomiast dzisiaj: Rydwan i Więźniarka.

 

Elementy rydwanu wyciąłem z plastikowej płytki (starałem się nadać im kształt pasujący do reszty kompanii) i i skleiłem klejem cyjanoakrylowym. Koła pochodzą zapewne z jakiejś zabawki, oś to przycięty patyczek na szaszłyki. Zimnokrwiste to wierzchowce Dark Elf Cold One Knights, zakończenie dyszla to bits z Dark Elf Black Ark Corsairs. Natomiast ostrza na kołach to część włóczni Dark Elf Warriors, a reszta bitsów pochodzi z zestawu Dark Eldar Venom.

 

Wieźniarka to głównie odpowiednio przycięta plastikowa płytka, miejscami nożykiem wydrapałem fakturę drewna, drewniane listewki i aluminiowa blaszka. Reszta to bitsy z wymienionych wcześniej zestawów DE. Konie pochodzą z zestawu Chaos Marauder Horsemen, a skrzynia na której siedzi woźnica to bits z wypraski Mordheim.

 

Więcej o rekrutacji znajdziecie TUTAJ.

 

me017.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończone. Modele Mrocznych Elfów z Naggaroth pomalowane, diorama zbudowana. Teraz czas pograć trochę w Warheim FS.

 

Zdjęcia szału nie robią, ale nawet takie było ciężko zrobić. Zapraszam do oglądania, a lepsze zdjęcia powinny pojawić się w bliższej lub dalszej przyszłości.

 

Zainteresowanych procesem budowy dioramy jak i malowania modeli zapraszam do przejrzenia wątku na forum Azylium lub wpisów na blogu.

 

melfydiorama000.jpg

 

melfydiorama001.jpg

 

Zobacz też na blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim pojawią się zapowiadani w poprzednim wpisie kultyści Tzeentcha, trochę nekromancji.

 

W 2010 roku skończyłem prace nad pierwszym z prastarych drzew, które potrzebne będą w czasie rozgrywania potyczek poza murami w Warheim FS.

 

A, że powoli przymierzam się do zrobienia kolejnego prastarego drzewa, postanowiłem zrobić nowe zdjęcia, gotowego już modelu.

 

nawiedzonedrzewo002.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że w czasie budowy dioramy dla kompanii Nieumarłych oraz przygotowania raportów bitewnych, zamieszczał będę nowe zdjęcia Żołnierzy z Reiklandu.

 

Jeśli mnie Alzheimer nie myli, to Żołnierzy z Reiklandu skończyłem malować w marcu 2011. Cóż, wtedy jeszcze nie umiałem malować koloru białego w taki sposób, który by mnie satysfakcjonował, stąd żołnierze są konkretniej z Altdorfu, niż zbieraniną z Reiklandu.

 

reiklanders002.jpg

 

Więcej zdjęć na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Zaprzęgiem Żołnierzy z Reiklandu rozpocząłem w styczniu 2011 roku. TU i TU można zapoznać się w opisem budowy.

 

Od tamtej pory machina dzielnie przemierza bezdroża Starego Świata, wzbudzając strach we wrogach Imperatora... No, co najmniej zachwyt wśród wieśniaków...

 

reiklanders060.jpg

 

Zobacz także na BLOGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.