Jump to content
barcel91

kw2 trumpeter 1:35

Recommended Posts

Mój drugi czołg:

DSC06458.JPG

DSC06459.JPG

DSC06461.JPG

DSC06464.JPG

DSC06465.JPG

DSC06468.JPG

DSC06472.JPG

DSC06483.JPG

DSC06484.JPG

DSC06488.JPG

DSC06489.JPG

DSC06492.JPG

DSC06495.JPG

DSC06501.JPG

ps. wiem nie przykleiłem lufy karabinów właśnie poprawiam

Witam, zdaje sie że załapałem sie z komentarzem jako pierwszy. Jak to już powiedział jeden kolega na tym forum, pozwole go sobie zacytowac : "Kolejny mastodont na forum". I dobrze bo zawsze to urozmaicenie przy kolejnych Tygrysach i Panterach. Sam skleiłem zdaje sie ten sam model dlatego między innymi postanowiłem się wypowiedziec. Trumpek jak to trumpek nie raczył podac nawet żadnej jednostki, roku czy rejonu działan tego pojazdu wiec trzeba samemu kombinowac. Możesz barcel91 napisac jakie zastosowałeś techniki brudzenia no i same chemikalia czy inne farby, proszki, washe itp. Pojazd wydaje się taki troche goły ale to dobrze bo pewnie takie były. Podoba mis ie brudzenie, nie ma przesadyzmu ale i nie za mało (jak dla mnie). Jak na 2 model moim skromnym zdaniem jest ok. Ciekawy jestem jak do trumpka jakościowo ma sie model firmy Tamiya bo oni też mają zdaje sie swojego KW.

PS. Trochę dziwnie wygląda model na tym żółtym tle, tak zabawnie. Ale kwestia gustu

Chemia w kolejności:

1. farba paactry

2. Sidolux

3. wash (renesans brąz van dyck)

4. kalki i sidolux na kalki

5. suche pigmenty

6. lakier bezbarwny matowy (tutaj ukłon w stronę Pana ze sklepu w Bytomiu)

7. suche starte w młynku do kawy pastele

8. delikatne obicia pancer aces dark rust i tyle

Fajny jak na "Mój drugi czołg". Dobre zmatowienie

Edited by Guest

Wszystko okej tylko nie maluj lin holowniczych na srebrno bo wyglądają tak jak byłby z aluminium. Najlepiej Gun Metalem Humbrola. Bo psują efekt całości która jest bardzo okej. Sam mam takiego mastodonta sklejonego i sklejał mi się bardzo fajnie. Życzę kolejnych udanych modeli

Witam !

Modelik zacny i podoba mi się. Drażni mnie tylko nie do końca dopracowany wash. Widać że jest starty niechlujnie, zwłaszcza na wieży. Zostawiłeś takie plamy i smugi. No i ta lina.

Poza tym wszystko jest OK i fajnie się prezentuje.