Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

Godzinę temu, Mates napisał:

Na jakiś czas (chyba) wystarczy zakupów.

Czyli do kolejnej wizyty w modelarskim? :mrgreen:

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

@Przemek Przybulewski    haha no jest kawał modelu, ale bardzo chciałem mieć ten zestaw odkąd ukazał się w przedsprzedaży, także najpierw kupiłem a potem będę myślał gdzie to składować :D  Co do ceny, wszystko jest na stronie HPH, dodatkowo można dokupić zestaw waloryzacyjny z klapami oraz dwa zestawy z wariantami uzbrojenia :D Model kupiłem jeszcze po cenie 1eur=4.3pln

Rodzinka Reggiane powiększyła się o kolejny model

DSC03494.JPG

Jeszcze tylko Re.2005 i będzie komplet.

Edited by mig

Wszyscy coś ostatnio wrzucają to i ja pokażę moje najświeższe nabytki - w dodatku iście szokujące bo to pierwsza moja zakupiona "pancerka" od jakiś 10-11lat. 

Jak widać wyszło bardzo koszernie, ale tak naprawdę w planach był tylko radar do KUBa - reszta to całkowity spontan pod wpływem ostatniego wysypu forumowych warsztatów o tematyce IDF :szczerbol:  

W zasadzie kupiłem tylko Achzarita . Niestety ostatecznie w wersji "late" - chciałem kupić "early" bo mam do niej blacharkę ale okazało się że ta wersja to jakiś biały kruk - gdybym nie zrobił podmianki to musiałbym czekać jeszcze co najmniej miesiąc (ale może z tych blaszek do "earty" coś się uda wykorzystać)...  Merkavę dostałem w prezencie do szwagra bo zainwestował ostatnio w MENGowe rydwany i ta wiekowa Tamka tylko mu miejsce zajmowała... a hebrajskiego Teciaka upolowałem przypadkiem na "znanym polskim portalu aukcyjnym"  - niestety z drugiej ręki i wybrakowany: nie ma gąsek i większości kół ale za 20zł szkoda było nie brać... zresztą chyba w ramach ćwiczeń malarskich zrobię z niego jakiś wrak :szczerbol: 

PS: Miała jeszcze zapozować do fotki drużyna żywicznych żołnierek ale nadal są w transporcie gdzieś nad Atlantykiem...

IMG_8025.JPG

• Like 1

mi wpadl w oko taki koszerniak Magach 6B Gal  , co prawda d... nie urwalo , ale z z Batashem bedzie parka

1a11.thumb.jpg.a822937446fa255b76be8e2dca5facc3.jpg

18 godzin temu, Xmen napisał:

RS czy Sword ?

RS. A ze Sworda jest w ogóle dostępny czy tylko w sześciopaku? Bo jakoś nie natknąłem się na niego.

33 minuty temu, mig napisał:

RS.

Jestem ciekaw jak się będzie składał. Warsztat będzie?

34 minuty temu, mig napisał:

A ze Sworda jest w ogóle dostępny czy tylko w sześciopaku?

Nie wiem. Mam dwa i nie sprawdzałem.

43 minuty temu, Xmen napisał:

Jestem ciekaw jak się będzie składał. Warsztat będzie?

Nie wiem. Mam dwa i nie sprawdzałem.

Fizycznie jeszcze nie mam modelu, jest zamówiony i odłożony. Warsztatu nie będzie, za słabe zdjęcia robię. Galeria powinna być. 

W dniu 24.06.2020 o 19:30, Markuz napisał:

Na dzień ojca dostałem takiego oto mikrusa.

IMG_20200624_181640423.jpg

Marcin co się z nami stało? Okręty, samoloty? 

• Haha 1