Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

• Super Moderator

@Adams M1A1 Zamiast płacić  za druk części lepiej samemu sobie drukować, jako że mam w planach kilka modeli od podstaw, koszt druku czesci do 3 z nich to koszt drukarki... o niezależności nie wspominajac 😉

IMG-20200623-WA0006.thumb.jpg.f9e67a974de0ade5e940f61fbf4bf712.jpg

• Like 1

Samoloty z literą "A" mają jednak coś w sobie. Swoją drogą to jak otworzyłem pudło to kawał modelu jest w środku. 

20200706_111643.thumb.jpg.7a29286447f9690788355027e9a96ac9.jpg

• 2 weeks later...

Czy ten Skymaster faktycznie wygląda tak dobrze jak na iboxach w sieci? 

Miałem zamówiony nawet, ale nie odebrałem z paczkomatu na czas. Szkoda, że zestawowe malowania takie nudne. Ale widziałem, że AOA Decals ruszyło z tematem dla tego modelu i będzie można zrobić charakterystyczne malowanie trójkolorowe z wojny wietnamskiej.

20 minut temu, Mates napisał:

Ale widziałem, że AOA Decals ruszyło z tematem dla tego modelu i będzie można zrobić charakterystyczne malowanie trójkolorowe z wojny wietnamskiej.

Zdaje się że te malowania to tylko dla O-2B.

Mates wypraski wyglądają naprawdę dobrze. Nikt nic nie kłamie . W inboxach jest wszystko pokazane. Hmm myślałem że Skymaster był  w  Wietnamie  w jednym kolorze. No ale mogę się mylic. Z tego co widziałem to portugalskie były w trzech kolorach...... Nie odebrałeś na czas modelu?!?!. Ktoś inny się pocieszy.

2 godziny temu, Irgr napisał:

Nie jestem zbytnio w temacie, ale czy ten Tempest z Hasegawy ma jakąkolwiek dzisiaj wartość gdy w sklepach mamy nowe Eduardy?

Edek to przepak Hasegawy i to bez śmigła z czterema łopatami. A swoją drogą to zrobiłem biznes roku. Szkoda że jak szukałem to mi stronka nie wyskakiwała. Ale cóż, raz na wozie raz pod wozem. 

https://www.plastmodel.pl/p/655/4425/hasegawa-jt60-typhoon-mk-ib-tear-drop-1-48--samoloty-smiglowe-skala-1-48-modele-samolotow-wojskowych.html

W dniu 23.07.2020 o 18:43, Xmen napisał:

Do mnie dzisiaj dotarło małe co nieco.

IMG_20200723_183907.jpg

Czy te modele czymś się różnią poza schematami malowań?

Godzinę temu, mig napisał:

Czy te modele czymś się różnią poza schematami malowań ?

Różnią się kadłubem.Ten dolny to "razorback" a górny "bubletop".Tak w skrócie.

Edited by Xmen
  • Like 1