Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolega zachwala:

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

W końcu po długich poszukiwaniach  po całym świecie   udało mi się nabyć po rozsądnej cenie ( nawet taniej niż w Polsce).  Zamówione bloczki i trochę innej drobnicy.  Żona jak zobaczyła, to zapytała,

Posted Images

W dniu 26.07.2020 o 19:41, Irgr napisał:

Nie jestem zbytnio w temacie, ale czy ten Tempest z Hasegawy ma jakąkolwiek dzisiaj wartość gdy w sklepach mamy nowe Eduardy?

(Wiem kilka dni minęło...) Chciałbym jednak zauważyć, że to Typhoon, a nie Tempest, którego Hasegawa nigdy nie robiła.

W dniu 7.05.2020 o 20:24, Bengal napisał:

uuuu jaka ładna

W dniu 7.05.2020 o 23:33, jawkers napisał:

Kontrola jakości w tej firmie, zna się na swojej pracy.

Za to obsługa klienta jak zwykle - prima sort. Właśnie dostałem od Kinetica drugą owiewkę.

IMG-2233.jpg

Panowie, tak dzisiaj trafiłem do tego sklepu, widzę, że do końca miesiąca jest dosyć spora promocja na modele, a dodatkowo wysyłka tylko €5:

https://www.makettshop.hu/en/tlista_akcios

Jest np. Su-35S PLAAF z GWH (1:48) za 300zł z wysyłką, Tamkowy F-4J (1:32) za 430zł albo Tomcat (też 1:32) za 530zł czy MH-60L z KH (1:35) za 370zł.

Edited by Tap-chan

No szału specjalnego nie ma, z tego co mnie interesuje to modele Tamki są  tak z dychę tańsze niż np. mojehobby, ale i też nie wszystkie, trzeba by bylo wydać ze 2-3 stówy minimum, zeby poczuć różnicę. ale dzienks, bo  bo kilka propozycji jest całkiem interesujących

• 3 weeks later...
W dniu 28.09.2020 o 14:47, bazylms napisał:

Nowy nabytek. 

20200928_131547.thumb.jpg.82bba92e785b8577b6752f0c1800155f.jpg

kupowany w kraju czy za granicą i a ile jeśli można wiedzieć?