Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolega zachwala:

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

W końcu po długich poszukiwaniach  po całym świecie   udało mi się nabyć po rozsądnej cenie ( nawet taniej niż w Polsce).  Zamówione bloczki i trochę innej drobnicy.  Żona jak zobaczyła, to zapytała,

Posted Images

15 godzin temu, floggerFAN napisał:

nie jest źle, trzy znaki się zgadzają (1/72; 1/32). No właśnie przeskok duży. Chętnie zobaczę Twoje zmagania jak i zapoznam się opiniami  z takiej budowy.

Jak by co to oferuję pomoc w dokumentacji. 

Świetnie, na pewno się przyda, od razu zapytam - przglądam dodatki, to myślę nad:

- Eduard 632047 F-104 C2 ejection seat Italeri - to jest odpowiedni do wersji A lub C, prawda ?

Eduard 632043 F-104 exhaust nozzle early  - bo zestawowy nie wygląda olśniewająco i boję się, że podczas wycinania i szlifowania jeszcze bardziej zaniknąc detale

F-104 Starfighter - Pitot Tube - bo metalowe jest zawsze lepsze 🙂

F-104A interior S.A.  - z blach tylko to wydawało mi się faktycznie warte, żeby kokpit urozmaicić

F-104 undercarriage wheels - nad kołami się waham, ale zawsze dodają "miłego sznuty" na koniec ?

Co o tym sądzisz ?

Mam tego Garbusa - miał to być prezent dla żony, abo zawsze chciała mieć taki samochód - może nie koniecznie akurat w takiej wersji :D Ale jeszcze go nie skończyłem. Tylko, że już jestem kilkanaście lat po rozwodzie :D

• Haha 3
22 godziny temu, WujekAlice napisał:

Mam tego Garbusa - miał to być prezent dla żony, abo zawsze chciała mieć taki samochód - może nie koniecznie akurat w takiej wersji :D Ale jeszcze go nie skończyłem. Tylko, że już jestem kilkanaście lat po rozwodzie :D

no i jest wreszcie jest  miejsce w Polsce gdzie można zaleźć dodatki do Grabatego - tutaj

Dawno nic nie kupowalem a że zafiksowalem się na zimnowojennych maszynach ostatnio , i rzucili na półkę, nie odmówiłem sobie.

IMG_20201102_155027.jpg

2 godziny temu, Moses napisał:

Dawno nic nie kupowalem a że zafiksowalem się na zimnowojennych maszynach ostatnio , i rzucili na półkę, nie odmówiłem sobie.

IMG_20201102_155027.jpg

Z kibel-bombą :D

• Like 1
2 minuty temu, rudy0007 napisał:

Chętnie bym się dogadał i ten kibelek przytulił :wink:

Bede mogl nawet oznaczenia dorzucić pod maszynę z kibelkiem 😉

8 godzin temu, bazylms napisał:

Heniek przyleciał. 

20201107_102510.thumb.jpg.4784f4064118d70b81f75e3c138059f7.jpg

Powitac w klubie zbieraczy:)

A u mnie listonosz dostarczyl kolejnego Tygrysa. Jeszcze brakuje mi nowego z Border model do kolekcji

image.png.b1c436e013d3fded49f68cd2f82f94b1.png

23 minuty temu, kzugaj napisał:

@SebDaj znac jak ta literatura czy warto inwestowac

Tygrysa kupiłem z myślą o zrobieniu kolejnego Fehrmanna, ale w trakcie przeglądania albumu Peko znalazłem zdjęcie takiego Tygrysa, że od razu postanowiłem go zbudować. Ogólnie w tej książce znalazłem 99% zdjęć  których nie znałem! I ta pozycja to obowiązek.

Pozostałe trzy fotoalbumy to zdjęcia Tygrysów z konkretnych batalionów, 501, 502 i 503.

Wszystkie kupione w UK u Panzerwrecks.