Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolega zachwala:

W końcu po długich poszukiwaniach  po całym świecie   udało mi się nabyć po rozsądnej cenie ( nawet taniej niż w Polsce).  Zamówione bloczki i trochę innej drobnicy.  Żona jak zobaczyła, to zapytała,

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

Posted Images

5 godzin temu, abtb napisał:

179,99 :haha:

To cena za pudełko z dwiema "naszymi rurami" wink3

"Rozmiar" to co najwyżej koszt wysyłki :mrgreen:

Jak ja Ciebie podliczę cudze pieniądze to ten dostęp do mojej "biblioteki" będzie Cię słono kosztował. ☢️👎🤕☣️😤💀💰

• Haha 1
8 godzin temu, Smokepsv napisał:

Zlitujcie się i niech Wam do głowy nie przyjdzie mierzyć penisy.

Ale publicznie czy tak w domowym zaciszu i tylko podać wynik?

Proponuję zmierzyć wysokość "słupa" ułożonego z pudełek z modelami.  Właściciel "najlepszego" wyniku otrzyma status  "największego forumowego chomika" :mrgreen:

9 minut temu, abtb napisał:

Proponuję zmierzyć wysokość "słupa" ułożonego z pudełek z modelami.  Właściciel "najlepszego" wyniku otrzyma status  "największego forumowego chomika" :mrgreen:

Ale i to by musiało być mierzone przez niezależne, niezawisłe grono sędziowskie; bo zaraz co poniektóry by wpadł na pomysł żeby swój stosik ułożyć stawiając kolejne pudełka na boczkach i dłuższą krawędzia w górę :hmmm:

• Haha 1
7 godzin temu, seven up napisał:

Potwierdzeniem wysokości może być zdjecie😉

W dobie obecnej techniki zdjęcie nie do końca jest miarodajne :wink:

1 minutę temu, mirage3 napisał:

:yahoo:

Nie wiem co w tym modelu jest rewelacyjnego (bo się nie znam :glupek:)

Ale szczerze koledze gratuluję :bukiet: I niech cieszy oko po zrobieni. Fajnie by było jakby jakaś galeria była. Taka oficjalna, na MW. :D

• 2 weeks later...

Nie w chinach (niestety - trochę taniej). Zdjęcia nie zrobię bo jest z czarnej żywicy i niewiele będzie widać. Ale zawartość dokładnie odpowiada renderom pokazanym choćby tu -> https://www.plastmodel.pl/p/986/50556/t-rex-studio-tr35042-t-72a-lights-set-1-35-t-rex-dodatki-z-zywicy-pojazdy-bojowe-skala-1-35-elementy-zywiczne-dodatki-do-modeli.html

Całość bardzo dobrze zabezpieczona. Części są w plastikowym pudełeczku zabezpieczone gąbką, pudełeczko w woreczku "dilerce" a całość w kartoniku.

Drogie, ale polecam...

w końcu mam porządne nitowadła.

RB mini kątowe: 

I galaxy tools z aliexpres szt 3:

0,55/0,65/075 + uchwyt w zestawie.

16154948715736366010927125933833.jpg

Edited by myszaty
  • Like 2
  • 2 weeks later...

16173770694175741425393700610923.thumb.jpg.6bc97eee5802635c8ca80e3355f254c8.jpgDzisiaj odebrałem, i to wszystko dzięki koledze z forum @sjr który ogarną zamówienie i wysyłkę za co jestem mu niesamowicie wdzięczny.

Szczególnie cieszy ten ostatni...chyba złamie zasadę szachownicy i na półkę powędruje oprócz Gothy, Muromca i Fridrichschafena, jeszcze Handley,  Felixtowe i Staaken?

Edited by myszaty
poprawa zdjęcia
  • Like 1
  • 2 weeks later...