Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

Wielkie pudło i pierwszy rzut oka....

...i naprawdę jestem pod wrażeniem. Ale przyglądne się na spokojnie. Mam nadzieje znaleźć chwile na zrobienie inboxa.

Ok, z góry dzięki i czekam.

Dumo, już miałem kupić tego Kenwortha, ale jak zobaczyłem w jakiej jest skali to odpuściłem. Jak dla mnie to najładniejszy z ciągników siodłowych.

Ja już od dawien dawna nie buduję ciągników ale jak zobaczyłem go w skali 1:32 czyli prawie 35 musiałem go mieć

To zwykła dziadowska zabaweczka i będzie mnóstwo pracy przy nim ale mam nadzieję że się opłaci. Cena na szczęście nie jest wysoka.

Tylko w kwestii modeli których brak lub są marne w skali 1:32 a co do MiG-21 to jak już napisałem mam zamiar wykonać kolekcję więc ten to jeden z szesnastu zakupionych w ostatnim czasie.

Ale spokojnie jak się okazuje jeszcze nie wykupiłem wszystkich z Polskich sklepów.

U mnie mikołaj pojawiał się już od początku grudnia w stroju UPS'a :P

Kagero_1__47425.1450716699.1280.1280.jpg?c=2

+ BigEd + lufy Part

330.jpg

+ maski

IMGP8817_zpstgz2iqlb.jpg~original

+ maski

page225_1.jpg

+ maski

Do tego zaginarka 5,5 cala i masa chemii.

Tym samym kolejka osiągnęła 10 pozycji i plan jest taki aby nic już nie kupować (chociaż jak znajdę AH64E Hasegawy to pewnie się złamię)

Zdjęcia zapożyczone z googla.

Pod choinką takie coś znalazlem:

134897-10244-pristine.jpg

Do tego:

- zestaw "audio" Blast models BL35181K

- blachy Kinetic K3001 seat belts

- blachy Kinetic K3002 interior

- maski Eduard XT181

Musze jeszcze dokupić koła Def model DW35029 (szkoda tylko że nie ma tych większych tylko małe) i może lufę z Rb do km.

Fajny zestaw
Def model DW35029 (szkoda tylko że nie ma tych większych tylko małe)

Co rozumiesz przez "nie ma"?

Miałem się do ciebie po info zgłosić, ale jesteś szybszy. Tutaj był ten temat poruszany i tam właśnie pisałeś o dwóch rodzajach kół http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=71&t=56484. Do zestawu Kinetic są tyko jedne (zdaje się te mniejsze), a do zestawu Panda dwa rodzaje. Chyba dobrze rozkminiam?

Fajny zestaw
Def model DW35029 (szkoda tylko że nie ma tych większych tylko małe)

Co rozumiesz przez "nie ma"?

Miałem się do ciebie po info zgłosić, ale jesteś szybszy. Tutaj był ten temat poruszany i tam właśnie pisałeś o dwóch rodzajach kół http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=71&t=56484. Do zestawu Kinetic są tyko jedne (zdaje się te mniejsze), a do zestawu Panda dwa rodzaje. Chyba dobrze rozkminiam?

Teraz kumam. Rzeczywiście DEF robi duże koła tylko do Pandy, ale trzeba obejrzeć je dokładnie, czy nie będą pasować też do Kinetica. Poza tym całkiem sporo producentów robi koła do M-ATV, może znajdziesz odpowiedniejsze i tańsze.

Teraz kumam. Rzeczywiście DEF robi duże koła tylko do Pandy, ale trzeba obejrzeć je dokładnie, czy nie będą pasować też do Kinetica. Poza tym całkiem sporo producentów robi koła do M-ATV, może znajdziesz odpowiedniejsze i tańsze.

Nie będą pasować. Z kinetikiem jest ten problem, że jest przewymiarowany i ogólnie za duży.

Nie będą pasować. Z kinetikiem jest ten problem, że jest przewymiarowany i ogólnie za duży.

Pisałem o tym Krzyśkowi, więc ma on o tym swiadomość. W sumie to nie wiem, czy DEF zrobiło małe koła tego samego rozmiaru (przeliczając z oryginału) i do Pandy, i do Kinetica. Czy może przeliczali z wymiarów kółek zestawowych. Bo M-ATV na małych kołach wygląda... tak średnio A tym bardziej średnio wyglądałby przeskalowany Kinetic

A co do pasowania, to mi chodziło o sposób mocowania do elementów zawieszenia - jeżeli zasada jest taka sama (lub choćby podobna) to może duże koła do Pandy da się wsadzić na zawieszenie Kinetica.

Tak jak Kubisz pisze - ale wybrałem go świadomie, bo czytając o problemach jakie ludzie mają z Panda zaryzykowałem stwierdzenie że może lepiej się będzie składał.

Niestety ja sam nie jestem w stanie bez fizycznego pomacania kółek ocenić które byłyby dobre, więc jeżeli ktoś z chłopaków jakoś nie dopomoże to chyba wezmę te z Def model. Ja na współczesnych się nie znam kompletnie.