Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

Siemanko, będąc w kiosku kupiłem gazetkę super model

Warto ja kupować? Spodobało mi sie jak była pokazana jedna rzecz

Siemanko, będąc w kiosku kupiłem gazetkę super model

Warto ja kupować? Spodobało mi sie jak była pokazana jedna rzecz

Mnie już przeszło. Jakbyś chciał, tanio sprzedam kilkadziesiąt numerów.

Zależy też co kleisz. Jak czołgi lub ewentualnie samoloty, to pewnie przez pewien czas będzie Ci się podobało.

Też kupowałem a teraz lezy i się kurzy. Jest trochę ciekawych artykułów to fakt. Też chętnie sprzedam po dobrej cenie

Najlepiej pójść do Empiku i przejrzeć , ja kupuję tylko Militaria XX wieku (mam wszystkie ).Pozdrawiam A.

Witam.

W głowie zrodził się nowy pomysł, więc trzeba powoli zacząć kompletować elementy projektu.

P1060005_zpsvdb88mzs.jpg

P1060004_zpsbelmv1xs.jpg

P1060006_zpsgl8zo7qx.jpg

Będę oglądał i kibicował

A mam takie dwa i czekam aż ukaże się trzeci . Jeden jest już właściwie skompletowany (blachy, lufy, żywice gęsi) będzie polskiej produkcji ale w jedynym słusznym irackim ( ODS 1991r) malowaniu . Za to pozostałe dwa będą polskie (LWP) do nich jeszcze trochę materiałów brakuje , ale o tym, jak na razie cicho sza .Pozdrawiam A.

A mam takie dwa i czekam aż ukaże się trzeci . Jeden jest już właściwie skompletowany (blachy, lufy, żywice gęsi) będzie polskiej produkcji ale w jedynym słusznym irackim ( ODS 1991r) malowaniu . Za to pozostałe dwa będą polskie (LWP) do nich jeszcze trochę materiałów brakuje , ale o tym, jak na razie cicho sza .Pozdrawiam A.

Chwalipięta!

Eeee tam zaraz chwalipięta, a co powiesz o ludziach co mają na półce np. kilkanaście Tomcatów .Pozdrawiam A.

Moje ostatnie zdobycze.

Na początek zakup nie mogłem się oprzeć rewelacyjnej cenie.

y9Hbrgh.jpg?1

I modele które wybrałem sobie w ramach nagrody kuponu za wygraną w w konkursie modelarskim.

RJpUExS.jpg?1

To ja się pochwalę prezentami mikołajkowymi, urodzinowymi, choinkowymi, noworocznymi, urodzinowymi i firmowymi - u mnie wszystkie te imprezy zbiegają się na przestrzeni miesiąca, więc do końca roku znowu lipa - ale od dziecka lubiłem grudzień :git:

Vodnik powoli składa się na Modleworku, reszta dalej czeka na swoją kolej...

Zdjęcia w kolejności "dostawania":

DSCF9980_zpszdwaakxy.jpg

DSCF9982_zpsmss3eogt.jpg

DSCF9978_zpsvvv45vlk.jpg

DSCF9984_zpsyixjk6qy.jpg

DSCF9986_zpssd6e1vd3.jpg

DSCF9987_zpshtae07el.jpg

DSCF9990_zpsnzxpiegm.jpg

DSCF9988_zpshkdinxyi.jpg

DSCF9992_zpspcokeal6.jpg

DSCF9993_zpsnmacjeod.jpg

DSCF9994_zpsose1hvjk.jpg

...jak widać Mikołaj, Gwiazdor, Dziadek Mróz, Żonka i reszta Rodzinki, Firma i Ja sam - wszyscy byli w tym roku hojni...

Wszystkiego dobrego w nowym roku..!

Odebrany od listonosza przed chwilą - dotarł w niecałe dwa tygodnie

17-listonosz.jpg

Inbox pewnie w warsztacie po niedzieli

Guest Atlis

Fajny wybór. Kupujesz też dodatki Eduard? Mają tego dość sporo.

Mam nadzieję, że było warto...

slide466.jpg

Ja też. Daj znać jak obejrzysz czy warto. Wszak starutkie Matchboxy/Revelle chodzą za 1/3 ceny tego.

Jako, że tradycyjnie mikołaj nie przynosi mi modeli, sam byłem sobie mikołajem.

Trochę trawki, część na podstawkę z Piwonią reszta wedlug potrzeb:

DhT6BEHnvlJpVeqoVZTZi3nYslIBauwoih71cZOhyh-nQny7v5eavMA87Zsh_-khqL66u-7ysJFhQLcEI0SvWQpb9snEUxK2YfGjEk6JJ2r4wdfW8Izl8UTBDePJdtXqETgf0-bJtDALNPxoTgjiae-5yVJoHNM5RgY3uAAkksnjc1Yh6EzzrWgkTnYcd2Yz4hLbxcPiSksb3SQMB6UXjR0ZnvYNTY7EmUFZjsMaZWeGocgMJgsWiOk9DbBnjYEg1y9szJGwlA1WxyeaOy_S3WJkUWnUi_WwnAvdGKhIcG0dTMeDOYMVRxeQ_V6zmZj1R1NiuD0R4IY5wXDtuO_DTVZLOXXcTMiV4jEP2jPPLQegL7_qXQ4clTQajU1O3IFMDylOgOxDcCP6eqB3Y6U5TfjWFFC7U3zSUBfeatdr5_Q-wRRqRvITpqcYBnzTjvHMDvTHs43cj74cZhlcp7vV0qPvsP2enoWtYCOlEgR7AeVav68uhl66Ce9aS1lmEMG-K70SkkfxdRNYjtTXMlPockKjWIf9mYxsqZOaZLvZ0Z16WCj73SnfhXU-LPhSoW6fPmXLhzJLEpQC2XT5UV4WO09EEzpMU0hCm_fpDSsjE_KsZOY=w1024

Jakiś tam pomysł na podstawkę z afryki mi chodzi po głowie:

5fYKI8RgWYGs95Dpyw1vdN4Yk-0AEVOdNE56ooiton1oBcmHudNFPq8Ka5PpqDL8xCSf1VU-CrYQoi2XzOgyEy9HOh2jqi69775geZG09jidf2FGpy5zgLMCdKUSc_tu8I5LfCbVAtIU6LHrCHFRHnLhVKMRfSjFel_6SdLKDVTO6ISMJq1DuNyYU3vpZa8otYHYRoZ5vkMW0eyp2FmFPuFfwI2EqlHWQWyRezznXPMYm0nbagFrJBOtUvkzlWa_Gs0_xXvU0UXj12MtAF9xYQtbufPxLuECp5NNZWQxcaJ9k0eI7PkVnR7PzI4KTO4nPwVx2bXHL8ZF8uPh_zMIzAlMStClmnNh4TQJHeqCk9TUH9RlFdC5xsougHeee_HMQKAU4T3IXtl_m3lLzfzzxE0R39vORtYkYqs9_6BQgzPjFd2Kf6ucAyuJVebjeGdG27JtxU94jf0vNrpqhlipgL0Xbskyprez9laeBllOwIoGpjWgcvj9HmxeiBTeMNOuxX_GKH6vGzPQ42GgVnfFOGE-u6Nm00e4e7u54Czdsl2CGoGBWOxtkas0sS2PK2oexyJ-VbGyARP8BCMfQss29i9mGgFh-NBdMqUPEDu2X5e2Ahc=w1024

Uzupełnienie chemii i blaszka do Scorpiona:

XTZ_WQHuTIUIRyzvputlk_4Sg1n6lPJRXoxrMKxovNVhFsi2S2Afb1uA_qkYjgL5QNTWdUDpST17_VQW5pp05Qd7XxccxjjkgKRskd53yDiVnAvsPlJ0hYrmrhA5TnG9PCXXmikBwz5w2abLLEVhf-RhwL1Bf7Nci1B_jPHFMNp2uZVQgCAAWo6XRLsvYWMRxDci6yVuuLGZzOQRGi9RJtzyUFSSQj6hcsPdfQFDjjKkRCCM3p2mAN3c-S9LeA8GAdcGo1yjF-S-AgtbDQYsz1NZ4gUGniUQhbOxMJzzzgH5WqQsY3IRw7qhbXXrskI_baOACoumGd47m0biJz6zdqfsctN6LFXsCTO-ZoIivrKfWQZgmcZcLHdwf3XEcEdH3pTYiTvKFNCTQxfRQ_eVNCXarVxpU1dXWpkAwbtBWvIOytOKREKI-35dgYgCxF7w77Zzj6HCggHsf-pzIbaiA4eP7FvI3xP__Xj1HNn_EVzSjBgwGJXQpNVzAk86QT2eXYsvHMZDDAf4C0Bf-CYzf5VanHGjgg5ErDZVOGgCfr43yT1kHvZwrcFFrYwLFg5PNmKayNyinBxFM8HDzo_xl0HQfw74BEhJmWoWeRPUZpiMiEc=w1024

I coś na co długo czekałem i co poszło od razu na warsztat:

EPC7lx9YCBwpgewdk7BIRT1FWaiFQcENxF6KWrdAFJPQuvQw3teHOhR9TLqbJcFEc8GuTpFnCutiD9Kr4eVfDabCoQC3xP9S-5AC4haGq5IjqMbLVZirdVLHvqvBTTmktqF3oiQfMHzjbYwSfbzBZpQho5D1RFhB-LES8kJofsWu2g9itU7a7CeGn16gJA2dkroFFQPzqBeUtPHpd_PTRrQIAlvoF9DaGIpFq0j6eWzRZHQFgLHdLaeYCNkCQbjQbecgPosgIvxkmanvWaAP5XRcmfFd3Xyd4k_hVHJb5m-wnzEPSMpNsuttnYuCneQNwb1X2GWTUL5476bsEiJqGolGySmBEr4Fmv89KHOd2enNwlQIMNbVVzlH16BgT4vlj_hw5JkfwsRAETvB-wkcv6JytCX2X8f7z-HewVw5saww9m1L6eWTgRi55uh8fJVmyTyIzieFaTX_BIjvYXZPN8fCOnOXRsTi7Vr6KnvPCWpGk_IKK2ArRPF45kLjll1tL5rILvkVHVqxtaggyYp5k_oR17Ka7JrHB8-d39GhdfzLIupVHDGb9neq28DHo7nWkPmyHCSEFwsGvLPAqGtkDhWMerQQFIieCvj0BJKKoGoQ3zw=w1024

Dziś kupiłem zupełnie przypadkowo taki zestaw ścisków. Za jedyne 7 zł w Leroy Merlin. Myślałem, że to wszystko plastikowa kaszana a okazało sie że jest tam także trochę metalu. Szyna ścisku pistoletowego jest metalowa. Po rozpakowaniu i ocenie organoleptycznej wszystko wydaje się być solidne jak na zastosowanie modelarskie. Zależało mi zwłaszcza na ścisku pistoletowym i tym przypominającym kombinerki, nie jest to samozaciskowy ściska a taki z "tryczką". Polecam jak za takie pieniądze.

CnLB2Oj.jpg

A wpadlo mi to w oko podczas ostatniej wizyty, cena faktycznie jakas "chinska" na tym byla, powiedz no tak na oko jaka jest "moc" scisku zabki? Kiedys taka mialem co byla fess mocna i chciala lamac wszytko coś nią chwycił.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk