Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

http://www.track-link.com/forums/site_blogs/29952/flat

Przyznam że mi byłoby szkoda wywalić model, tym bardziej że trochę kosztuję ale zgadzam się z autorem. Jest na rynku zbyt wiele fajnych modeli na które brakuje mi czasy by się męczyć z tym.

Ogólnie mi to przypomina z detalu ponad 30 letnią Tamiye pozbawioną jej składalności =P

Ja za swój dałem na polskie 74 zł

Jest to argument żeby się pomęczyć a gdzie to takie miłe ceny są???

no z detalem to nie przesadzaj, 30 lat temu nie było takich możliwości, cóż koń jaki jest każdy widzi, mam Fauna ZR z nieistniejącej firmy Angielskiej z białym metalem itd tzw klasyk z lat 90,nawet zaprojektowałem blaszki do niego może kiedyś wytrawię, natomiast to że coś tam jest nie halo to i tak małe piwo w stosunku do żywic, miałem np uskok po źle złożonej formie na 2mm na samym środku szoferki wzdłuż osi symetri aż do maski :P

Także może z pasowaniem pewnych detali trzeba będzie popracować natomiast i tak łatwiej niż z żywicą do tego za hanomaga solo dalem 25 $ więc nie 60 czy 70 jak za żywicę, także baza jest a co się wykroi to się okaże.

Pozdro

btw jak ktoś nie potrafi spiłować obejmy na zbiorniku i dokleić paska to on nawet Tamiyowski model położy :P

a paczkę dostałeś chyba nie :P

sam mam 4 w drodze :P

jak dojdą

Zawsze mogło być gorzej, ale porównując z softskinami konkurencji wypada bardzo słabo :|

Dodać trochę niemałych nadlewek na częściach i by był shortrun Ace w 35tcę^^

Naszła mnie chęć na to wielkie bydlę, a do tego dokupiłem jeszcze aerograf.

Przy okazji: po raz pierwszy dopadli mnie celnicy, ponoć w warszawskim UC to coraz częstsze przypadki.

HfH6iny.jpg

I pewnie przekroczyłeś limit.

Mojego Procon boya przepuścili bez cła, pomimo kontroli w Wawie i Gdańsku. Ale przyleciał bez żadnych dodatków

I ja też kupiłem tylko ten jeden produkt, w paczce niczego więcej nie było.

Zaczęli widać dokładniej czesać małe przesyłki.

...hyh ten Ebay jak nie kupić jak kupić, za wysyłkę dałem więcej jak za model ot taki ciekawy wynalazek z histori lotnictwa

LND70561-2.jpg?1385044783

cena modelu 3 funty

może ktoś podpowiedzieć czy coś podobnego do Pratt & Whitney „Wasp Senior” w 1/32 można nabyć ?

Na ten rok założyełm sobie, że zainwestuję w warsztat i dodatki, ale bez kupowania modeli - na razie jakoś się udało ;)

20170310_182455-1024x1024_zpswstzs4vs.jpg

...hyh ten Ebay jak nie kupić jak kupić, za wysyłkę dałem więcej jak za model ot taki ciekawy wynalazek z histori lotnictwa

LND70561-2.jpg?1385044783

cena modelu 3 funty

może ktoś podpowiedzieć czy coś podobnego do Pratt & Whitney „Wasp Senior” w 1/32 można nabyć ?

Nawet jak by mi za darmo dawali nie chciałbym ale wiem mówiłeś zbieratwo wyższa forma modelarska

SAL nigdy vat.

EMS/Air Mail zawsze

Nigdy nie dostałem żadnych dodatkowych opłat za registered air mail. Teraz idzie do mnie pierwszy EMS, zobaczymy co będzie...

Dziś zasadniczo dzień Shermana. Teraz mam ich razem 10 - będzie z czego wybierać.

122601-10889-pristine.jpg

122599-10889-pristine.jpg

120568-10889-pristine.jpg

Do tego ostatniego zestaw Black Dog

122865-10000-pristine.jpg

I jeszcze takie coś. Trzeba ba jeszcze tylko ciągnik zorganizować.

134363-10244-pristine.jpg

Asuka już mam, ale zestaw Black Dog pasuje bez przeróbek tylko do Dragona.